Kanlı lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zlemkarabacak tarafından oluşturulan Kanlı lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,377 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanlı lekelenme
Konbuyu başlatan zlemkarabacak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Dilekkk

Kayıtlı Üye
rank
Progestan kullanıyorum ama haftada bı kere bö
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Progestan kullanıyorum ama haftada bı kere böyle kanlı lekelenme yaşıyorum geçen hafta doktor bı sorun yok dedi şimdi tektar ayni kanlı lekenmem var böyle olan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Progestan kullanıyorum ama haftada bı kere böyle kanlı lekelenme yaşıyorum geçen hafta doktor bı sorun yok dedi şimdi tektar ayni kanlı lekenmem var böyle olan
Progestan kullanıyorum ama haftada bı kere böyle kanlı lekelenme yaşıyorum geçen hafta doktor bı sorun yok dedi şimdi tektar ayni kanlı lekenmem var böyle olan var mı
Geçmiş olsun canım kanaman neyden kaynaklandı bulabildi lermi bende 28 haftalık gebeyim progestanı fitil olarak kullanıyorum benimde kanamam lekelenmem oluyor rahim boyu kısalmış ondan kaynaklı benimki dinlen yat kalkma

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Progestan iğne verdi günlük bide bı ilaç daha verdi rahim ağzı yarası olabilir diye benimki kanama gibi değil de burun akıntısı kadar az geliyo
Rahim ağzı yarası varmı diye bakmadımı o vajınadan bakılınca görünen drum benımde kanama olnca bakmşlardı öyle bişi yoktu tuhaf geldi bana kanamanın sebebi bulunması lazm snçta normal bişi değilki kan ne şeklde olrsa olsn progestanın kanama leke yaptğnu ilk kez duydum ben alttan fitil gibi atıyorm öylebişeye rastlamadm doktorda o tarz bişi olr demedi zaten. Ben pimpirikliym biraz herşeyi araştırtırım snçta bebek işi basit bişi değlki hepimz bekliyorz sabrszlkla olsn dıye neler yaşıyorz.. gçml olsn

Tüm sayfalar yüklendi.