Sorum var Kansermi bu çok korkuyorum😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Kansermi bu çok korkuyorum😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 460 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kansermi bu çok korkuyorum😔
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım hemen nıye kötü düşünüyosun.. Benimde saçlarım avuç avuç dökülüyo
Mevsimseldir yada demir eksikliği falan vardır.. Öyle kötü düşünme ☺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 3 gündür saçlarım elime geliyo topayla çok az kaldı saçlarım, kansermiyim bilmiyorum eşime bildirmiyorum, taramayada korkuyom, ne yapacağımıda bilmiyorum deli olucam ben🥺
Öncelikle bu yaptığın stres bile saç dökülmesine neden oluyor ondan sonra gebelik sürecinde ve gebelikten sonra emzirme sürecinde 1 yıl boyunca saç dökülmesi normal canım ben tam toparladım dedim 😂😂 yeniden gebe kalınca tekrar başladı

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gündür saçlarım elime geliyo topayla çok az kaldı saçlarım, kansermiyim bilmiyorum eşime bildirmiyorum, taramayada korkuyom, ne yapacağımıda bilmiyorum deli olucam ben🥺
Canım korkma vitamin eksikliği vardır kullandgn ilaç varsa onun yam etkisidir yada mevsimsel olablr benimde saçım yazdan kışa girerken kıştan yaza girerken hep dökülür şampuan değiştiririm vs sonra duzelir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendimi bildim bileli saçım hep dökülür bunun en büyük nedeni stres ve demir eksikliği senin bebeğin seni tanımaya başladığı zamanda daha ćok saçın dökülür gerekli tahlilleri yaptır vitaminlerini al saç dökülmen azalıcaktır birde biberiye saça iyi geliyormuş hiç deneme fırsatım olmadı ama hem uzatıyor hemde dökülmeyi azaltıyormuş

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kız korkma bende aynen öyle durumdaydim elimi atdimda yumak yumak geliyordu bakdimda aliyordum üç tane saçım kalmisdi resmen şampuan degisdirmisdim hemde havadan ola bilir doktora görün ilaç yazacak

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Bide canım Allah korusun kanser olursan değilde ilaç tedavisi kemoterapi vs görürsen saçın dökülür hemen paniğe kapılma 3. Sınıfa giderken zahature olmuştum ben 10 tane iğne vermişti Dr yam etki olarak bütün saçım dokulmustu kimisi sac kıran kimisi diodu bana lösemi vs doktor dedi yan etki olmuş vs badem yağı ile şampuan yazmıştı düzeldi sende doktora git kafana takma bisey çıkmadığını kendinde görürsün zaten

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Kanser o şekilde belirti vermez ki bende tümör vardi boynumda ceviz kadar şişmişti saç filan dökülme olmadi hic neyseki iyileştim ben iyi huyluydu sizde başka birşey olabilir bi doktora görünün bence saçkıran vb olabilir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.