Kansızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kansızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 320 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kansızlık
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar lohusa kanı verdim orda kansızlık düşük çıktı benimkisi hap ile yükselmiyor 14 Haziran'da doğum yaptım şuanda hala pembe leke geliyor ve bu beni mahvetti şimdi sorum şu bana doktor seruma katılan kan ilacı veriyor onu taktirsam bebeğimi emzirebilir miyim sizce henüz doktora danışma dim sizlere soruyorum

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar lohusa kanı verdim orda kansızlık düşük çıktı benimkisi hap ile yükselmiyor 14 Haziran'da doğum yaptım şuanda hala pembe leke geliyor ve bu beni mahvetti şimdi sorum şu bana doktor seruma katılan kan ilacı veriyor onu taktirsam bebeğimi emzirebilir miyim sizce henüz doktora danışma dim sizlere soruyorum
Sorun olsa vermez bnce canm

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben hastanede yatarken birkaç kişiye taktılar sorun olduğunu düşünmüyorum ama sen yine de bi doktora danış için rahat etsin cnn

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelerde onu taktırıyor doktor banada demişti ben gidemedim sorun olacağını sanmıyorum ama lohusa kanaman uzun sürdüğü için kansızlık oluyor benimde aynı 1 ay ilaç kullanıyorum düzeliyor sonra adet olunca tekrar kansızlık çıkıyor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelerde onu taktırıyor doktor banada demişti ben gidemedim sorun olacağını sanmıyorum ama lohusa kanaman uzun sürdüğü için kansızlık oluyor benimde aynı 1 ay ilaç kullanıyorum düzeliyor sonra adet olunca tekrar kansızlık çıkıyor
Evet ben hamile iken taktırdım ama onu taktırın ca düşme olmuyor bende evet uzun sürüyor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
He bilmiyorum canm onu taktırmadım ben 2 ay önce bendede kansızlık çıktı ilaç verdi doktor adet kanaman uzun sürüyorsa yine aynı olur dedi bana
Hm anladım cnm bana bir demedi doktor geçmiş olsun ama aynı olacağıni pekn düşünmüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar