9 aylik bebek'de KANSIZLIK

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 9 aylik bebek'de KANSIZLIK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 aylik bebek'de KANSIZLIK
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bugün Sağlık ocağı kontrolu vardi oğlumun kan değerleri çok çok düşük dedi nomalde kan ilacı kullanıyordum ama baya düzensiz kullanmaya başlamıştım şimdi tekrar başlıcam kan ilacının yanında değerleri yükselmesi için ne yapabilirim.
Üzüm pekmezi verebilirsin ve kan yapacak besinler

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar bugün Sağlık ocağı kontrolu vardi oğlumun kan değerleri çok çok düşük dedi nomalde kan ilacı kullanıyordum ama baya düzensiz kullanmaya başlamıştım şimdi tekrar başlıcam kan ilacının yanında değerleri yükselmesi için ne yapabilirim.
İlacın yanında azcık pekmez sulandırıp yarım çay bardağı hergün içir canım normale döner ama alerjiyi gözeterek ver ilk başladığında bir çay kaşığı olsun ertesi gün iki baktın bir sıkıntı görünmüyor devam edersin. Çorbalarına kıymayı iyice pişir ekle oda kan değerlerini düzene koyar

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar