9 aylik bebek'de KANSIZLIK

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 9 aylik bebek'de KANSIZLIK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 603 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 aylik bebek'de KANSIZLIK
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İlacın yanında azcık pekmez sulandırıp yarım çay bardağı hergün içir canım normale döner ama alerjiyi gözeterek ver ilk başladığında bir çay kaşığı olsun ertesi gün iki baktın bir sıkıntı görünmüyor devam edersin. Çorbalarına kıymayı iyice pişir ekle oda kan değerlerini düzene koyar
Canim kıymayı yağda kızartip versem yinede fayda eder mi doktor çok düşük dedi hemem yükselsin istiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canim kıymayı yağda kızartip versem yinede fayda eder mi doktor çok düşük dedi hemem yükselsin istiyorum
Az zeytinyağında iyice pişir öyle koy canım. Kan değerini Hemen yükseltecek ilaç damardan verilir onu da doktor gerek görürse uygular. Pekmezi dene bir ay sonra tekrar baktır yükselecektir canım bol bol emzir aynı zamanda

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kizlar bugün Sağlık ocağı kontrolu vardi oğlumun kan değerleri çok çok düşük dedi nomalde kan ilacı kullanıyordum ama baya düzensiz kullanmaya başlamıştım şimdi tekrar başlıcam kan ilacının yanında değerleri yükselmesi için ne yapabilirim.
Merhaba canım pekmez yedir yemezse meyvesuyu gibi yap içir çok iyi gelir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım ben kayraya kıymadan ev yapımı köfte yapıp veriyorum baya iştahla yiyor onu istersen sende ondan yapıp ver diper türlü tane tane yemek istemedi kayra hiç bende öyle çözüm buldum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kayraya kıymadan ev yapımı köfte yapıp veriyorum baya iştahla yiyor onu istersen sende ondan yapıp ver diper türlü tane tane yemek istemedi kayra hiç bende öyle çözüm buldum
Canim kıymanın içine baharat katıyormusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım pekmez yedir yemezse meyvesuyu gibi yap içir çok iyi gelir
canim doktor pekmezde çok şeker var kilo yapar dedi hakiki bulmak zor dedi

Az zeytinyağında iyice pişir öyle koy canım. Kan değerini Hemen yükseltecek ilaç damardan verilir onu da doktor gerek görürse uygular. Pekmezi dene bir ay sonra tekrar baktır yükselecektir canım bol bol emzir aynı zamanda
Tm canim sagol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim kıymanın içine baharat katıyormusun

canim doktor pekmezde çok şeker var kilo yapar dedi hakiki bulmak zor dedi

Tm canim sagol
Evet canım karabiber ve kimyon katıyorum onun dışında soğan ce sarımsak rendeleyip içine birazda maydanoz yumurta ve ekmekleri kurutup onları da içine rendeliyorum mis gbi oluyor

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bugün Sağlık ocağı kontrolu vardi oğlumun kan değerleri çok çok düşük dedi nomalde kan ilacı kullanıyordum ama baya düzensiz kullanmaya başlamıştım şimdi tekrar başlıcam kan ilacının yanında değerleri yükselmesi için ne yapabilirim.
Mama içiyorsa demir içeren mamalar verebilirsin canım

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım dut pekmezi çok iyi sabah ackarına ve akşam uyumadan vere bilirsin inşaallah iyileşir ❤️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar