Sorum var 9 aylık bebeğe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan 9 aylık bebeğe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 632 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 aylık bebeğe
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 9 aylık bebeğin günlük ne kadar ek gıda alması gerekiyor kaç öğün neler yemesi gerekir siz neler yaptınız yapıyorsunuz fikir bilgi teşekkürler
Kuzum benim oğlum 7 buçuk aylık günde 3 defa veriyorum misal sabah kahvaltıda yumurta sarısı peynir pekmez cici bebe karıştırıp veriyorum öğleden sonra da çorba çeşitleri ne yapar isen onu veriyorum akşam da yemek suyunu veriyorum biraz arada da meyve püresi veriyorum

Kuzum benim oğlum 7 buçuk aylık günde 3 defa veriyorum misal sabah kahvaltıda yumurta sarısı peynir pekmez cici bebe karıştırıp veriyorum öğleden sonra da çorba çeşitleri ne yapar isen onu veriyorum akşam da yemek suyunu veriyorum biraz arada da meyve püresi veriyorum
Sabah uyanışı kaçta yapıyprsunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sen nerelerdesin 🤔
Valla canım benim doğayla uğraş evle uğraş çok vakit olmuyor ki

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 9 aylık bebeğin günlük ne kadar ek gıda alması gerekiyor kaç öğün neler yemesi gerekir siz neler yaptınız yapıyorsunuz fikir bilgi teşekkürler
Kuzum bizde 11 gün sonra 9 aylik olucaz suan 3 öğün veriyorum sabah kahvaltısı öğlen 1 2 gibi meyve puresi veya yoğurt oluyor aksamda ona göre yaptığım çorba oluyor kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk 1 yaşa kadar anne sütü öncelik sonrası ek gıda olmalı canım üç öğün verebilirsin. Nefis yemek tarifleri uygulamasında aylara Göre tarifler var. Ben ordan yardım aldım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar