Kapı süsü 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kapı süsü 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,347 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kapı süsü 💞
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Hazırlık dünyalarındayız aşkom 😅 Teyzeleri kızımın kapı süsleri 💞😇 Hem fikir olsun dedim hemde sizlerle paylaşmak istedim 🥰🙏

Hazırlık dünyalarındayız aşkom 😅 Teyzeleri kızımın kapı süsleri 💞😇 Hem fikir olsun dedim hemde sizlerle paylaşmak istedim 🥰🙏
nurcum cok guzelmiş sağlikla gelir işallah meleğin doğum ne zaman canm

Kayıtlı Üye
rank

Amin canım teşekkür ederim 🤲Ocak sonu yada şubatın ilk haftası sanırım canım sezaryan olacak ya henüz gün almadık
az kalmiş seninkide canm allah kurtarsin🥰

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kız deme öyle 😅😅😅 vallahi bende korkuyordum ama bugün detaylı ultrasonda da bakıldı doktor kız dedi 😅😅😍
Adım geçmiş şimdi gördüm kız inşallah öyle olmaz dün eşime gösterdim elizan prensesim süsünü diyor ya dönerse erkege oda dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nur bi anda,aklima ne geldi sen boyle hazirliklar yap8yosun ya sibel mami gibi son haftalarda cinsiyet degisirse napican😂😂😂
Duydum seni bacım gerşeyolabilir dogsun sonra alacam gepsini😂😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Adım geçmiş şimdi gördüm kız inşallah öyle olmaz dün eşime gösterdim elizan prensesim süsünü diyor ya dönerse erkege oda dedi

Artık birinin kızı Elizan olursa ona veririz ne yapalım 😅😅 ama değişmez sanırım canım dün detaylı da doktor kendisi dedi biz sormadan kız bebiş geliyor diye 🥰

Kayıtlı Üye
rank

bende ali asaf diye emzik şaksak bilellik yaptirdim eğer benimkide dönerse torunuma saklicam🤣🤣🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.