Karabasan

• Konbuyu başlatan Aybuke
  • Toplam 36 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybuke tarafından oluşturulan Karabasan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,993 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karabasan
Konbuyu başlatan Aybuke
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hamilelikte karabasan bebeğe zararı olur mu? Hamileliğinde yaşayan oldu mu
Canim hamileligmin 8 ayina gibi uykularmi haram eti kara basan anemler ne kadar dua yapdirdu hic biri tesir etmedi☹ sonunda careyi yastikmin alitina ekmek koymakda buldum geceler yatugin zaman yastikinin altina ekmek koy

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canim hamileligmin 8 ayina gibi uykularmi haram eti kara basan anemler ne kadar dua yapdirdu hic biri tesir etmedi☹ sonunda careyi yastikmin alitina ekmek koymakda buldum geceler yatugin zaman yastikinin altina ekmek koy
Tövbe bismillah ekmek koyulur mu hiç yatağa, karabasan değil başka şeyler bile gelir. Yapmayın öyle şeyler. Kuran'ı Kerim alın bir tane küçük onu koyun baş ucunuza

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Tövbe bismillah ekmek koyulur mu hiç yatağa, karabasan değil başka şeyler bile gelir. Yapmayın öyle şeyler. Kuran'ı Kerim alın bir tane küçük onu koyun baş ucunuza
Turkiyede nasil bilemem amma Azerbaycanda hamile.kadinlarin bebeklerin yastikinin altina koyulur ekmek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yastığın altına ekmek koyulur mu kızlar yapmayın Allah aşkına günahtır. Felak ve nas sureleri her şeye yeter. Batıl şeylere inanmayın nolur.
Canim bende ilklerde gunah koymayayim diyodum amma koyuyorlar gunah olub olmadigni bilmem

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Turkiyede nasil bilemem amma Azerbaycanda hamile.kadinlarin bebeklerin yastikinin altina koyulur ekmek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bende ilklerde gunah koymayayim diyodum amma koyuyorlar gunah olub olmadigni bilmem
Yapma canım araştır istersen hocalara sor böyle bir şey yok nimet yastığa konulmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar