Sorum var Karabüklüler.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Karabüklüler. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 204 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karabüklüler.
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Nur

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Devlet hastanesinde doğum yapan var mı?
Memnunmusunuz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gg
Karabüklü değilim ama bende devlet hastanesinde doğum ysptım, 2 doğum ysptım ilkinde memnun kalmadım ama 2.simde baya memnundum özeli aratmadılar. Sanırım bunun devletle özelle ilgisi yok, Doktorlarla ebelerle ilgisi var, 2. Bebişimi doğurduğumda çok memnun kaldım ben valla

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Karabüklü değilim ama bende devlet hastanesinde doğum ysptım, 2 doğum ysptım ilkinde memnun kalmadım ama 2.simde baya memnundum özeli aratmadılar. Sanırım bunun devletle özelle ilgisi yok, Doktorlarla ebelerle ilgisi var, 2. Bebişimi doğurduğumda çok memnun kaldım ben valla
Canım bende Karabüklu değilim atandik çankırıya Ankara 2 saat Karabük bir saat buraya gitmeyi düşünüyorumda bir yanımda korkuyom dediğin gibi iyi insanlara denk gelmek

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Canım bende Karabüklu değilim atandik çankırıya Ankara 2 saat Karabük bir saat buraya gitmeyi düşünüyorumda bir yanımda korkuyom dediğin gibi iyi insanlara denk gelmek
Haklısın kuzum rabbim iyilerle karşılaştırsın inşallah. Valla brn ilk doğumum da ağlicak dereceye geldim nerdeyse doğum stresi bi yandan onların pis davranışları Bi yandan dı şükür ki geçti ama ikinci doğumda, eşimin kuzeninin tanıdığı ebeler vardi onlar ilgilendiler benle valla Allah razı olsun onlardan çok memnun kaldım. Rabbim senlnde karşına merhametli vicdanlı insanlar çıkarsın

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın kuzum rabbim iyilerle karşılaştırsın inşallah. Valla brn ilk doğumum da ağlicak dereceye geldim nerdeyse doğum stresi bi yandan onların pis davranışları Bi yandan dı şükür ki geçti ama ikinci doğumda, eşimin kuzeninin tanıdığı ebeler vardi onlar ilgilendiler benle valla Allah razı olsun onlardan çok memnun kaldım. Rabbim senlnde karşına merhametli vicdanlı insanlar çıkarsın
Aminnnn aminnn İnşallah aminn canım benim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende ilkini özel hastanede doğum yaptım ikinciyi de devlet hastanesinde yaptım özele göre çok daha ilgilendiler Allah o doktorlardan razı olsun inşallah 🤲 hep dua ediyorum

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende ilkini özel hastanede doğum yaptım ikinciyi de devlet hastanesinde yaptım özele göre çok daha ilgilendiler Allah o doktorlardan razı olsun inşallah 🤲 hep dua ediyorum
Karabük şehir hastanesinde demi canım bende düşünüyorumda sormak istedim çünkü ilk doğumum olucak birde illa gidip muayene olmak şartmi misal sancım tutunca gitsem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar