Sorum var Karaciğer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Songül42 tarafından oluşturulan Karaciğer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 616 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karaciğer
Konbuyu başlatan Songül42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songül42

Songül42

Kayıtlı Üye
rank
A slm cnm öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsun inşallah 🤲❤️ ben yaklaşık 7yildir karaciğer değerlerim yüksek diye ilaç kullanıyorum hamileliklerimde de hep kullandım canım hiç bı sorun olmadı enginar da da bı sorun olacağını düşünmüyorum ilacın zararı yoksa onun da zararı olmaz ayrıca doktorun verdiği vitaminleri folik asiti kan ilaçlarını da hep kullanırdım bı sıkıntı yaşamadım canım için rahat olsun
Teşekkür ederim ama enginar gerçekten çok iyi birde detvit harika bi ürün onu şimdi kullanamıyorum ama hamile değilseniz ve emzirmiyorsanız deneyin derim resmen karaciğeri yeniliyor. Ben onla çoğu kez kurtuldum. Şimdi daha dikkat ediyorum canım çok tatlı istedi çok yedim ondan oldu benimki birazda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim.

Öncelikle hoşgeldin canım aramıza. Bence bunu sen doktoruna sor doktorun emzim yüksekliği için ne dedi peki bir şey söyledi mi
Hayır aynı gün e nabızdan sonuçlarıma ben baktım ordan gördüm doktor perşembe günü gel sonuca dedi bakalım ne diycek.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim ama enginar gerçekten çok iyi birde detvit harika bi ürün onu şimdi kullanamıyorum ama hamile değilseniz ve emzirmiyorsanız deneyin derim resmen karaciğeri yeniliyor. Ben onla çoğu kez kurtuldum. Şimdi daha dikkat ediyorum canım çok tatlı istedi çok yedim ondan oldu benimki birazda

Teşekkür ederim.

Hayır aynı gün e nabızdan sonuçlarıma ben baktım ordan gördüm doktor perşembe günü gel sonuca dedi bakalım ne diycek.
Hayırlı haberlerle gel inşallah

bir melek annesi 🧚

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler size bişey danışmak istedim ben üç haftalık hamileyim karaciğer enzimlerim yüksek çıktı bilginiz varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim bu arada feramat kullanıyorum bugünde folik asite başladım normaldede yani hamile olmadan önce benim karaciğer enzimlerim yüksek çıkardı enginar ve enginar suyu tüketirdim normale dönerdi şimdi enginar suyu içsem sakıncalımıdır bu arada aranıza yeni katıldım herkese selamlar.
Benim de hamilelikten önce karaciğer enzimlerin yüksek çıkıyordu ya hamilelikte de yüksek çıktı doktor düşmesi gerektiğini söyledi bir müddet ilaçları kullanmamıştım unutmuştum kullanmamıştım o zaman düşmüştü yani ilaçlardan dolayı yükseliyor

Songül42

Kayıtlı Üye
rank
Benim de hamilelikten önce karaciğer enzimlerin yüksek çıkıyordu ya hamilelikte de yüksek çıktı doktor düşmesi gerektiğini söyledi bir müddet ilaçları kullanmamıştım unutmuştum kullanmamıştım o zaman düşmüştü yani ilaçlardan

Demir ilacını bıraktım bugün batma ağrı yok sanırım o yapıyordu

Amin rabbim herkesin hayrını versin anne olanlar anne adayları haber bekleyenler hep mutlu olsun tüm hastalar şifa bulsun

Merhaba iyi günler cnaım hoş geldin. Çok bilimsel bir sorum doktoruna danışman daha iyi olacak bana kalırsa
Teşekkür ederim öyle olucak.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Emziriyorum canım yeni doğum yaptim ben bı türlü kurtulamadım biyopsi oldum ilaç tedavisi başladı halen kullanıyorum bı turlu degerler sıfıra inmedi yediğime ictigime de dikkat ediyorum ama🙄enginari da çok tavsiye ettiler de hiç denemedim bol bol yeşillik yiyorum canım meyve sebze genelde yağlı kırmızı et yemeyin diyolar kızartma tarzı şeyler yiyilmemeli inşallah geçer canım Allah şifa versin inşallah ❤️

Canım detvit derken ilaç mı takviye ilacı mi anlamadım 🤔

Son düzenleme:

hazmus

Kayıtlı Üye
rank

Canım detvit derken ilaç mı takviye ilacı mi anlamadım 🤔

Teşekkür ederim.

Hoşgeldin canım ben de aynı durum dayım doktor demir ve folik asidi yazmıyor bana benim hamileyim baya agır geçiyor ben yaklaşık 10gün boyunca hastanede yatım benim safra keseside taş var bide karaciğer enzimleri sürekli yükseliyor bende şuanda limonlu suyla rahatladım oda baya iyi geliyor

Songül42

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım ben de aynı durum dayım doktor demir ve folik asidi yazmıyor bana benim hamileyim baya agır geçiyor ben yaklaşık 10gün boyunca hastanede yatım benim safra keseside taş var bide karaciğer enzimleri sürekli yükseliyor bende şuanda limonlu suyla rahatladım oda baya iyi geliyor
Çok geçmiş olsun canım benim doğum ne zaman, umarım sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın. Umarım alırız.

Tüm sayfalar yüklendi.