Kararmalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza tarafından oluşturulan Kararmalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 807 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kararmalar
Konbuyu başlatan Ravza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Semadnt

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik öncesinde de koltuk altı ve genital bölgede kararma vardı hamilelikle daha da arttı çok rahatsız edici ne yapabilirim şuan kullanamam ama doğum sonrası için krem öneriniz var mi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hamile değilkende vardı maalesef esmer tenliyim bu yüzden fazla var ikinci hamileliğim ilk doğumdan sonra da geçmedi
Bende buqday tenliyim sadece özel bölqemde kararma oldu 2 qebeliqimdede ilkimde qecti eski renqini aldı. Özel bi krem warsa bilen arkadslar bilqi werirler ben qecmedqni bilmiyrdm kuşum demkki her bünye farkli

Semadnt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik öncesinde de koltuk altı ve genital bölgede kararma vardı hamilelikle daha da arttı çok rahatsız edici ne yapabilirim şuan kullanamam ama doğum sonrası için krem öneriniz var mi
Merhaba bende dedi aynı problem oldu oğlumda yoktu bu kadar şimdi kızımda koltuk altım karardı bir krem aldım hemde bitkisel bugün hafta 10 güne doğum yapıcam işe yarar ise size yazarım🤗

Tüm sayfalar yüklendi.