Kararsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💗Canan&Ebuzer💗 tarafından oluşturulan Kararsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,203 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kararsızlık
Konbuyu başlatan 💗Canan&Ebuzer💗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah sağol cnm aynen orası öyle işte bende ondan çok kararsızım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah sağol cnm bakalım bi türlü karar veremiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah sağol cnm bakalım bi türlü karar veremiyorum.

Evet nilay daha kibar
Gönlünden hangisi geçiyorsa, içine hangisi siniyorsa onu koy canım ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma kadar karar verebilirim inşallah. 😊
Bende küçük oğlanda Kaan la Kerem arasında kalmıştım canım çocuk doğdu hala koyamadım adını en son büyük oğluma sordum ne koyalım diye Kerem olsun anne dedi öyle kondu çocuğun adı yoksa ben daha hala karar veremiyordum 😂 bunda da Yağız la başladık şimdiye kadar kaç isim değiştirdik bilmiyorum en son Emir e karar verdik şimdi yine Yağız a döndük bilmiyorum buda doğunca belli olur artık yalnız değilsin yani canım bende sen gibiyim 😂😂 bu çocuk ömür boyu taşıyacak konan ismi insan seçmekte zorlanıyor haliyle

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bende küçük oğlanda Kaan la Kerem arasında kalmıştım canım çocuk doğdu hala koyamadım adını en son büyük oğluma sordum ne koyalım diye Kerem olsun anne dedi öyle kondu çocuğun adı yoksa ben daha hala karar veremiyordum 😂 bunda da Yağız la başladık şimdiye kadar kaç isim değiştirdik bilmiyorum en son Emir e karar verdik şimdi yine Yağız a döndük bilmiyorum buda doğunca belli olur artık yalnız değilsin yani canım bende sen gibiyim 😂😂 bu çocuk ömür boyu taşıyacak konan ismi insan seçmekte zorlanıyor haliyle
Kerem ismini çok severim. Emir de çok güzel Emir koy bence 😊 ilerde bi oğlum olursa kerem yada emir koyucam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar