Karbonatla cinsiyet testi ­čśâ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rengin s─▒la taraf─▒ndan olu┼čturulan Karbonatla cinsiyet testi ­čśâ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 3,927 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 29 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Karbonatla cinsiyet testi ­čśâ
Konbuyu ba┼člatan Rengin s─▒la
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Gamze H├╝meyra

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
─░nanma cnm ├Âyle ┼čeylere

Selda

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Merhaba han─▒mlar karbonatla cinsiyet testi yapt─▒n─▒z m─▒ do─čru ├ž─▒kan oldumu ben 10 haftal─▒kken yapt─▒m cinsiyetini bilmiyrm daha gitmedim hastaneye sizce do─črumu yaptinimizmi sizde
Ne sa├žma bir test denedim zeh─▒rlen─▒yodum­čśâ­čśâ­čśâneredeyse yavrumu gorem─▒ycekt─▒m b─▒rak c─▒ns─▒yet─▒­čśé­čśéb─▒sey c─▒kmad─▒ renk filan c─▒km─▒yor yalan k─▒saca

Fato┼č­čî╣┼čeyma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Merhaba han─▒mlar karbonatla cinsiyet testi yapt─▒n─▒z m─▒ do─čru ├ž─▒kan oldumu ben 10 haftal─▒kken yapt─▒m cinsiyetini bilmiyrm daha gitmedim hastaneye sizce do─črumu yaptinimizmi sizde
Ben yaptim ├žok kabarinca erkekmis benim o kadar kabardi ki ta┼čt─▒ ­čśé­čśé ve o─člum olucak in┼čallah sen naptin mi nasil oldu

Selda

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Ben yaptim ├žok kabarinca erkekmis benim o kadar kabardi ki ta┼čt─▒ ­čśé­čśé ve o─člum olucak in┼čallah sen naptin mi nasil oldu
Benimde kabard─▒ o kabar─▒cam─▒ oluyomus ben renk deg─▒s─▒k ligi bekledim renk deg─▒smey─▒nce sadece kopurdu kokusundan ├Âlecekt─▒m­čśézaten d├Âkt├╝m Bnde

Fato┼č­čî╣┼čeyma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Benimde kabard─▒ o kabar─▒cam─▒ oluyomus ben renk deg─▒s─▒k ligi bekledim renk deg─▒smey─▒nce sadece kopurdu kokusundan ├Âlecekt─▒m­čśézaten d├Âkt├╝m Bnde
E─čer ki ├žok kababrisa erkek ├žok fazla bi tepki gostermediyse kiz diye biliyordum kabardiysa erkektir ­čśüama ogrenince mutlaka yaz merak ettim

├çocuklarm benim her┼čeyim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Nisan 2021
Bo┼č ver tatl─▒m. Ben s├╝tle olan─▒ yapd─▒m erkek ├ž─▒kd─▒ ama bebeyim k─▒zÔś║

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar