Karın ağrısı ve kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Karın ağrısı ve kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,336 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Karın ağrısı ve kanama
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün çatı muayenesi olmuştum hafif pembe kanamam olmuştu dünden beri kasık ağrım bitmedi uyandığımdan beri karnım ağrıyor adet ağrısı gibi birde pembe kandan ayrı daha koyu renkte bi kan ve yanında kandan ayrı akıntı vardı resim atmak istemiyorum bulandırmamak için ama nişanmı değilmi onu bilemiyorum sizce dünden kalma bişey midir yoksa nişan mı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kan muayeneden oluyor canım sonradan gelen koyu renkli akıntı Nisan agrılarını takip et canım nisandan sonra yavas yavas sancida gelmesi lazım bu 2 saat yada 2 gun surebılır herkesde bı olmuyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kan muayeneden oluyor canım sonradan gelen koyu renkli akıntı Nisan agrılarını takip et canım nisandan sonra yavas yavas sancida gelmesi lazım bu 2 saat yada 2 gun surebılır herkesde bı olmuyor
Sancı nasıl oluyor bilmiyorum ama peçeteye gelen kan şeklinde pembe leke tarzı kanama oldu dün azaldı sabah uyandım peçetede adet akıntısı gibi koyu renk kan vardı birde normal akıntı ayırt edemedim şuan adet ağrısı gibi bir ağrı var ama dünkü muayeneden sonra zaten vardı oturunca geçiyordu bu sürekli oluyor gelip gidiyor bazen

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün çatı muayenesi olmuştum hafif pembe kanamam olmuştu dünden beri kasık ağrım bitmedi uyandığımdan beri karnım ağrıyor adet ağrısı gibi birde pembe kandan ayrı daha koyu renkte bi kan ve yanında kandan ayrı akıntı vardı resim atmak istemiyorum bulandırmamak için ama nişanmı değilmi onu bilemiyorum sizce dünden kalma bişey midir yoksa nişan mı
Canim doktora gitmen lazım her doğum bir olmuyo belkide sancin hafif olacak bilemezssin benim komsumda dördüncü de bekliyormuski kendini yerden yere vuracak sancı gelsin hastaneye zor yetişmiş ufak bir kivrandiran sancıyla doğurdum diyordu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canim doktora gitmen lazım her doğum bir olmuyo belkide sancin hafif olacak bilemezssin benim komsumda dördüncü de bekliyormuski kendini yerden yere vuracak sancı gelsin hastaneye zor yetişmiş ufak bir kivrandiran sancıyla doğurdum diyordu
Tekrar alttan muayene edecek diye gitmeye korkuyorum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyy hadi inşallah yolun sonuna geldik desene kuşum rabbim saglkla versin kucağına 🤗💕
Sancı nasıl oluyor bilmiyorum ama peçeteye gelen kan şeklinde pembe leke tarzı kanama oldu dün azaldı sabah uyandım peçetede adet akıntısı gibi koyu renk kan vardı birde normal akıntı ayırt edemedim şuan adet ağrısı gibi bir ağrı var ama dünkü muayeneden sonra zaten vardı oturunca geçiyordu bu sürekli oluyor gelip gidiyor bazen

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kan muayene sonrası oluyo ama bi çok kişi de sonrasında doğum başlıyo sancın çoğalırsa doktora git cnm açılma olabilir Allahım yardımcın olsun sağlıkla kucağına al İnşAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tekrar alttan muayene edecek diye gitmeye korkuyorum
Mecburuz cnm bakmadan bilemezler ki 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar