Karın ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kaderkader tarafından oluşturulan Karın ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın ağrısı
Konbuyu başlatan Kaderkader
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eses

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 12 haftalık hamileyim ve sağ tarafında çok keskin ağrı var nedeni ne olabilir yada aranızda bu sorunu yaşayan varmı acil bir durum dayanamıyorum bazen

E

Eses

Guest
Arkadaşlar 12 haftalık hamileyim ve sağ tarafında çok keskin ağrı var nedeni ne olabilir yada aranızda bu sorunu yaşayan varmı acil bir durum dayanamıyorum bazen
Merhaba ben de 13 haftaligim. Yaklaşık 10 gün önce falan oldu bana da dışarıdayim eve zor geldim bayılacak gibi oldum acıdan. Doktoruma sordum normal dedi bebek büyürken rahim içi kaslar da gerilerek genisliyormus round ligaman ağrıları diyorlar. Biraz uzanıp dinlen ağrın olduğu zaman. Kendini strese sokma.

E

Eses

Guest
Merhaba ben de 13 haftaligim yaklaşık 10 gün önce falan oldu bana da dışarıdayim eve zor geldim bayılacak gibi oldum acıdan. Doktoruma sordum normal dedi bebek büyürken rahim içi kaslar da gerilerek genisliyormus round ligaman ağrıları diyorlar. Ani hareketlerde falan da oluyor bende. Ağrın olduğu zaman biraz uzanıp dinlen. Strese sokma kendini

Tüm sayfalar yüklendi.