Karın sertliliği ve bel kasık ağrıları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Karın sertliliği ve bel kasık ağrıları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 713 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın sertliliği ve bel kasık ağrıları
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34 haftalığız çok aşırı bel ağrılarım var normal doktor muayenesinde bile 5 dk sırt üstü yatamıyorum bebeğime bakılsın nst desen yan yatarak bakılıyor bugünde karnım taş gibi normal mi acaba?

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34 haftalığız çok aşırı bel ağrılarım var normal doktor muayenesinde bile 5 dk sırt üstü yatamıyorum bebeğime bakılsın nst desen yan yatarak bakılıyor bugünde karnım taş gibi normal mi acaba?
Karin sertliği kasılma oluyor demek ağrı sancı var mı bende 34 haftadayim çok fazla sertleşir ama ağrı veya sancı hissetmiyorum normalde hissetmem gerekiyormuş benimde bel ağrılarım oluyor ama olacak o kadar zamanı geliyor aşağı doğru iniyor artık

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 34. Haftadayım sanirim bu haftaya özgü başlıyor sancılar belim agriyor.Bir de göbegimin altında eski sezeryan yerimde ağrı var.

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Karin sertliği kasılma oluyor demek ağrı sancı var mı bende 34 haftadayim çok fazla sertleşir ama ağrı veya sancı hissetmiyorum normalde hissetmem gerekiyormuş benimde bel ağrılarım oluyor ama olacak o kadar zamanı geliyor aşağı doğru iniyor artık
Ağrı arada ama öyle aman aman bişey yok bilemiyorum artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de 34. Haftadayım sanirim bu haftaya özgü başlıyor sancılar belim agriyor.Bir de göbegimin altında eski sezeryan yerimde ağrı var.
Bizde bir an önce sağ salim kucağımıza alalım inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar