Sorum var Karın şişliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Karın şişliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,367 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın şişliği
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Nur

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileligimin başından beri karnımda şişkinlik var şu an 7+0 dayım şiş yani daha Dr da gitmedim.
Hormonlardan canm erken gebelikte sisikinlik oluyor benim uc ay 3.5 aydan sonra duzeldi kabizlik siskinlik istahsizlik bogazina kadar doluymussun hissi bagirsaklarin sismis gibi karninda hava varmis gibi hissedebilirsin normal. Su ic ve hereket et

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Hormonlardan canm erken gebelikte sisikinlik oluyor benim uc ay 3.5 aydan sonra duzeldi kabizlik siskinlik istahsizlik bogazina kadar doluymussun hissi bagirsaklarin sismis gibi karninda hava varmis gibi hissedebilirsin normal. Su ic ve hereket et
Aynen canim tamda böyle saydıklarin gibi sendemi su içtin sadece canım

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim tamda böyle saydıklarin gibi sendemi su içtin sadece Bu durumun sonrasind akabiz oldum sadece yogurt ve yesil elma yiyordum hicbirsey fayda vermiyordu kabizla birlikte cekilmiyordu doktorum duphalac surup yazdi bikac kez kullandim ama hormonlarla alakali canm ne yaparsan yap tam olarak grcmiyor. Bi sure boyle kaliyorsun. Ama hafif seyler tuketmeye calis ve su icmeyi ihmal etme en azından sureci biraz rahatlatir.

Tüm sayfalar yüklendi.