Karinda catlak nasil gecer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Karinda catlak nasil gecer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,154 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karinda catlak nasil gecer
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Selam guzel anneler nasilsiniz benim ilk gebelik 30 hafatya kadar hic catlak olmadi badem yagi ve vazelin surdum simdi 32 haftadeyiz karnimin alt tarafinda hafif catlaklar olustu 😔 dogumdan sonra gcermi acaba yoksa krem falan kulannimmi bir oneriniz varmi

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte önermiyor doktorlar lazeri doğumdan sonra
Asiri catlak degil ama yinede catladi zaten lazer epilasyona baslamistim 2 seans gittim hamile oldugumu ogrenince dindurmustum daha 8 seansim var demek onuda yaptrmam lazimmis artik
Hamileyken lazer önerilmiyor doğumdan sonra ama istersen eczanede kremler var onu kullanabilirsin vazelin petrol jeli içerdi içinde kullanımı önerilmiyor

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım lierac serum ise yaradı dedi. Doğumdan sonra ona başlamayı dusuniyorum. Bana bio oil iyi geldi gibi hamilelikte

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Selam guzel anneler nasilsiniz benim ilk gebelik 30 hafatya kadar hic catlak olmadi badem yagi ve vazelin surdum simdi 32 haftadeyiz karnimin alt tarafinda hafif catlaklar olustu 😔 dogumdan sonra gcermi acaba yoksa krem falan kulannimmi bir oneriniz varmi
Catlak ne yaparsan yap oluyo bendede yoktu 31 haftaya kadar ama su anda asiri sekilde catlaklarim var ben vazelin kullaniyorum nemli tutuyo cok iyi geliyo tavsiye ederim

Tüm sayfalar yüklendi.