Karında şiddetli ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Karında şiddetli ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 943 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında şiddetli ağrı
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Dün sabah 07.00de başlayıp hala devam eden aşırı bi karın ağrım var. Dr gittik dün 2 tüp parol 1tup normal serum taktı damar yolundan da ilaç yaptı ama yok geçmiyor bir türlü.Ultrasonda da sıkıntı çıkmadı idrarda az bakteri cıktı ama antibiyotik tedavisi görüyordum zaten 1 haftadır.Sırtıma kadar vurdu ağrısı ağlamaktan bi lokma birşey yiyemedim hala neden olduğunu da bulamadılar.Gobek fıtığı olabilir dedi komşum acaba böyle birşey mümkün mü oğlumu da çok taşıyorum kucağımda böyle birşey olsa anlaşılmaz mıydı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dün sabah 07.00de başlayıp hala devam eden aşırı bi karın ağrım var. Dr gittik dün 2 tüp parol 1tup normal serum taktı damar yolundan da ilaç yaptı ama yok geçmiyor bir türlü.Ultrasonda da sıkıntı çıkmadı idrarda az bakteri cıktı ama antibiyotik tedavisi görüyordum zaten 1 haftadır.Sırtıma kadar vurdu ağrısı ağlamaktan bi lokma birşey yiyemedim hala neden olduğunu da bulamadılar.Gobek fıtığı olabilir dedi komşum acaba böyle birşey mümkün mü oğlumu da çok taşıyorum kucağımda böyle birşey olsa anlaşılmaz mıydı
Çok geçmiş olsun canım başka hiçbir şey çıkmıyorsa, herşey normal görünüyorsa olabilir belki diyeceğim ama ultrasonda görürdü Dr öyle de olsa 🙄 kaç haftalık bebeğin?

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım başka hiçbir şey çıkmıyorsa, herşey normal görünüyorsa olabilir belki diyeceğim ama ultrasonda görürdü Dr öyle de olsa 🙄 kaç haftalık bebeğin?
31 haftalik ama ölçümleri özellikle kafası 2 hafta önde 33 haftalık kg su da 33 'le uyumlu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım ne yapsam geçiremiyorum bu ağrıyı iştahım kesildi ne kadar zor geçiyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
31 haftalik ama ölçümleri özellikle kafası 2 hafta önde 33 haftalık kg su da 33 'le uyumlu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım ne yapsam geçiremiyorum bu ağrıyı iştahım kesildi ne kadar zor geçiyor
Maşallah gelişimi iyiymiş canım da karın ağrısı neden olur hiç bilmiyorum valla kabızlık vs gibi bi durum yok değil mi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar