Karında tüylenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Karında tüylenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 840 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında tüylenme
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Anneler benim normalde tüysüz bir vücudum var bu ikinci gebeligim 14 haftalık ama bu bir haftadır sadece karnım dolmuş sarı tüy bebek saçı gibi ne yapmalıyım

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Anneler benim normalde tüysüz bir vücudum var bu ikinci gebeligim 14 haftalık ama bu bir haftadır sadece karnım dolmuş sarı tüy bebek saçı gibi ne yapmalıyım
Benim yuzum karnımda sarı sarı tuyler war canım gecen bı baktım bı suru ama bildiğim kadar 6 ayda gecıyor dıye bakalım hiç dokumuyorum ve bacaklarım 10de bir agda istir eskiden daha uzundu simdi hemen cıkıyor ama cozum unu bilmiyorum

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde var aynısı ama sakın alma doğumdan sonra dökülüyomuş zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkuyorum almıyorum salı günü tarama var ikil ne yapayım şimdi
Alma canım doğumdan sonra dökülüyomuş ben almıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım hormonlardan kaynaklı gebelikte saçlarının bile normalden daha hızlı uzadığını farkedersin. Dökülüyor onlar sonra hiç takma kafana, almazsan tabi alırsan siyah siyah çıkarlar geçme ihtimali de olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar