Karindaaa Gerginlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sensey tarafından oluşturulan Karindaaa Gerginlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 969 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karindaaa Gerginlik
Konbuyu başlatan Sensey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sensey

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde 24 +4 çok gergin.göbek ilerde göt geride. Moralim çok bozuluyor.bel sırt ağrısı çabası.bir an önce doğursam .başka bisey istemiyorum.aglayasim geliyor.saçlar boya istiyo.hic kendimi bu kadar çirkin hissetmemiştim.😥😥😥

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde 24 +4 çok gergin.göbek ilerde göt geride. Moralim çok bozuluyor.bel sırt ağrısı çabası.bir an önce doğursam .başka bisey istemiyorum.aglayasim geliyor.saçlar boya istiyo.hic kendimi bu kadar çirkin hissetmemiştim.😥😥😥
Aynen oyleeeeee vallaa hayırlısıyla bian önce doğsaydı ağrılar dediğin gibi hiç bitmiyor 😪😪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım nemlendirici kullan dahada büyüyecek kaşıntı baslayacak 🧡
Teşekkür ederimm tedirgin oldum biraz

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim şuan 20+4 şimdiden yavaştan bel agrilarim başladı.. cnm dip boya mi düşünüyorsun yaltirabilirisn bazı uzman doktorlar bitkisel olması şartıyla açık ortamda boya yapılabilir diyor canını sıkma

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım 27 haftaligim aynı durumdayım göbek deliğimin orası özellikle okadar gerginki geceleri ne uyku nede rahat yatabiliyorum
Korktum biraz bide bugün sanki hareketlerini tam hissetmiyorum bi tedirgin oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

30 haftalık oldum ve fazlasıyla var😪😪😪hatta az önce kendi kendime yakınıyordum dayanamıyorum artık diye göbek delik tarafın yırtınacak gibi her an karnım geriliyor
O zaman normal bi durum bilmediğim için bi an tedirgin oldum Allah yardımcımız olsunnnn🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.