Karının altında ağrı😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Karının altında ağrı😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 640 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Karının altında ağrı😔
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar dün sırt üstü uzanırken karnımın altının ağrıdığını hissettim sanırım bilmeden aniden uzandığım için oldu yürürken otururken bişey yok ama uzanıp sağa ve ya sola dönmeye çalışırsam karnımın altı çok kötü acıyor🥺 zorla dönüyorum neden ola bilir bebeyin haraketleri normal ayak üste duruncada ağrı yok uzandığımda oluyo 31 haftalık hamileyim

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar dün sırt üstü uzanırken karnımın altının ağrıdığını hissettim sanırım bilmeden aniden uzandığım için oldu yürürken otururken bişey yok ama uzanıp sağa ve ya sola dönmeye çalışırsam karnımın altı çok kötü acıyor🥺 zorla dönüyorum neden ola bilir bebeyin haraketleri normal ayak üste duruncada ağrı yok uzandığımda oluyo 31 haftalık hamileyim
Ablam bende 29 haftalık hamileyim ama sırtıma ağrı girdi zaman hemen uzaniyorum üstüne geçiyor pozisyon değiştirip ağrının oldu tarafa doğru yatarsan eyer geçebilir ağrı göbeğinin üstüne yatma ablam sırt üstü yatarsanda agriyabilir bende oluyor çünkü öyle senin dediğin den

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eğer direk uzanıyorsan ağrılar ondan da olur canım kendini şuan dan sonra yatağa baya narin bırkman lazım ama benimde o haftalarda oluyordu sanırım karnımız artık geriliyor yani başla açıklaması olamaz aykata vs ilen ağrı yoktu ama gece sabaha kadar uyuyamadığımı bilirdim o yüzden sırtıma iki yastık koyup hafif oturur şekilde uyurdum çokta iyi gelirdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ani hareketlerden kaçın canım ağrılar ani hareketlerden kaysnkli olabilir

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ablam bende 29 haftalık hamileyim ama sırtıma ağrı girdi zaman hemen uzaniyorum üstüne geçiyor pozisyon değiştirip ağrının oldu tarafa doğru yatarsan eyer geçebilir ağrı göbeğinin üstüne yatma ablam sırt üstü yatarsanda agriyabilir bende oluyor çünkü öyle senin dediğin den
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım
Uzanınca acıyor sağa sola dönmessem geçiyor ama pozisyon deyiştirince yine çok kötü acıyor inşallah sağ salim kavuşursun sende🤲 haftalar artıkca zorlaşıyor herşey🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer direk uzanıyorsan ağrılar ondan da olur canım kendini şuan dan sonra yatağa baya narin bırkman lazım ama benimde o haftalarda oluyordu sanırım karnımız artık geriliyor yani başla açıklaması olamaz aykata vs ilen ağrı yoktu ama gece sabaha kadar uyuyamadığımı bilirdim o yüzden sırtıma iki yastık koyup hafif oturur şekilde uyurdum çokta iyi gelirdi0
İlk kez öyle aniden uzandım karnımın altı 2 gündür uzanınca çok kötü ağrıyor Allah bütün hamilelere yardımcı olsun içindede bize inşallah yazdığın için teşekkür ederim canım❤️🙂

Ani hareketlerden kaçın canım ağrılar ani hareketlerden kaysnkli olabilir
Evet canım bilmeden öyle yaptım ve şimdi geçmiyor uzanınca acıdan dönemiyorun hiç bir tarafa teşekkür ederim yazdığın için 🌸💐

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Uzanınca acıyor sağa sola dönmessem geçiyor ama pozisyon deyiştirince yine çok kötü acıyor inşallah sağ salim kavuşursun sende🤲 haftalar artıkca zorlaşıyor herşey🤦‍♀️

İlk kez öyle aniden uzandım karnımın altı 2 gündür uzanınca çok kötü ağrıyor Allah bütün hamilelere yardımcı olsun içindede bize inşallah yazdığın için teşekkür ederim canım❤️🙂

Evet canım bilmeden öyle yaptım ve şimdi geçmiyor uzanınca acıdan dönemiyorun hiç bir tarafa teşekkür ederim yazdığın için 🌸💐
Rica ederim canım benim çok dikkat et ama 😍❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bundan sonra edicem canım🥰 böyle olucağını düşünmemiştim
Bir anlık dalgınlık yüzünden oluyor canım . Aslında insan oturmasına kaşkmasına dikkat ediyor ama işte. Bende az öncw az daha kapıdan tutunmasam demlikle beraber yeri boyluyordum zor tuttum kendimi ama karnım ve belin aşırı ağrıyor 🥺🥺. Eşime gece ağrım çok olursa acile gideriz dedi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

İş yaparken egilemiyorum ya sırtıma ağrı giriyor yada karnıma ağrı giriyor bazen kasıklarım ağrıyor anneme diyorum annem dedi orda bebek var deyip beni azarladı bu arada inşallah amin ablam sende kavuşursun inşallah bebeyine 😊

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Bir anlık dalgınlık yüzünden oluyor canım . Aslında insan oturmasına kaşkmasına dikkat ediyor ama işte. Bende az öncw az daha kapıdan tutunmasam demlikle beraber yeri boyluyordum zor tuttum kendimi ama karnım ve belin aşırı ağrıyor 🥺🥺. Eşime gece ağrım çok olursa acile Çook geçmiş olsun canım sanırım sarsılmışsın İnşallah bişey olmaz🤲 biraz dinlen geçmesse hastaneye git

Bir anlık dalgınlık yüzünden oluyor canım . Aslında insan oturmasına kaşkmasına dikkat ediyor ama işte. Bende az öncw az daha kapıdan tutunmasam demlikle beraber yeri boyluyordum zor tuttum kendimi ama karnım ve belin aşırı ağrıyor 🥺🥺. Eşime gece ağrım çok olursa acile gideriz dedi
Çoook geçmiş olsun canım sanırım sarsılmışsın☹️ inşallah ciddi bişey olmaz🤲 biraz dinlen geçmesse hastaneye git. ne kadar dikkat etsekte bazen oluyor işte😔

İş yaparken egilemiyorum ya sırtıma ağrı giriyor yada karnıma ağrı giriyor bazen kasıklarım ağrıyor anneme diyorum annem dedi orda bebek var deyip beni azarladı bu arada inşallah amin ablam sende kavuşursun inşallah bebeyine 😊
İş felan yapınca Dizlerini katla sonra eyil canım aksi bebeye zararlı. Allah razı olsun canım benim Amin İnşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.