Sorum var Karna baskı yapmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mozb2594 tarafından oluşturulan Karna baskı yapmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 327 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karna baskı yapmak
Konbuyu başlatan Mozb2594
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Mozb2594

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık hamileyim. Akşam eşim kalkarken yanlışlıkla koluyla karnıma baskı yaptı. Öyle aşırı bir ağrı olmadı ama yine de korktum bebeğe bir zararı olmamıştır inşallah. Bir de benim karnım biraz büyük uyurken döndüğümde veya kalkmak istediğimde kendimden güç alıyorum ve karnıma kramp giriyor. Bazende hafif bir ağrı oluyor. Bu bebeğe zarar verir mi sizde de bu sıkıntı oluyor mu?

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20 haftalık hamileyim gece eşim dönerken karnıma dirsek vurdu birşey olmadı, bazende kolunu bastırıyor unutup birşey olmaz bebeği koruyan katmanlar var sonuçta. Ayrıca 11. Haftamdaydım doktor bebiş uyansın diye ultrason aletiyle öyle bir dürttüki hemde kısa süre dürtmedi ağrı oldu bendede ama doktor sonuçta güvendim, uyandı minik hemen. Korkma öyle ama tabiki dikkat etsin bebek büyüdükçe aldığı darbeye göre hassaslığı artar.

Mozb2594

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20 haftalık hamileyim gece eşim dönerken karnıma dirsek vurdu birşey olmadı, bazende kolunu bastırıyor unutup birşey olmaz bebeği koruyan katmanlar var sonuçta. Ayrıca 11. Haftamdaydım doktor bebiş uyansın diye ultrason aletiyle öyle bir dürttüki hemde kısa süre dürtmedi ağrı oldu bendede ama doktor sonuçta güvendim, uyandı minik hemen. Korkma öyle ama tabiki dikkat etsin bebek büyüdükçe aldığı darbeye göre hassaslığı artar.
İlk bebeğim o yüzden biraz endişeliyim canım. Ama doktor neden öyle yaptı uyanması için birşeyler yemek yeterli diye biliyorum

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğim o yüzden biraz endişeliyim canım. Ama doktor neden öyle yaptı uyanması için birşeyler yemek yeterli diye biliyorum
Anlıyorum seni bende bir düşük yaptım bu hamileliğimde her şeyden korkuyorum. Benim vatandaş biraz keyfine düşkün kahvaltıdan sonra uyur😄 yine öyle bir zamana denk geldi demekki, bizimki o kadar dürtülmeye hasara rağmen iyi çok şükür, senin bebişte iyidir merak etme😊hareketlerini hissettiğinde kafan daha rahat olur

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık hamileyim. Akşam eşim kalkarken yanlışlıkla koluyla karnıma baskı yaptı. Öyle aşırı bir ağrı olmadı ama yine de korktum bebeğe bir zararı olmamıştır inşallah. Bir de benim karnım biraz büyük uyurken döndüğümde veya kalkmak istediğimde kendimden güç alıyorum ve karnıma kramp giriyor. Bazende hafif bir ağrı oluyor. Bu bebeğe zarar verir mi sizde de bu sıkıntı oluyor mu?
Birşey olmamıştır ama yinede dikkat et canm

Tüm sayfalar yüklendi.