karnım taş gibi olmuş normalmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla kurt tarafından oluşturulan karnım taş gibi olmuş normalmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 846 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı karnım taş gibi olmuş normalmi
Konbuyu başlatan Leyla kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ensarin annesi

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Korkma biraz bekle bakalim sertlik gececekmi ben 12 saat araba yolculugu yaptim sabah uyandim tas gibi karnim korktum annemler bebekde yorulmus kasmış kendini duzelir dinlen dedi öylede oldu ama sen baktin gecmiyor sertlik bi doktoruna danış
Bugün 3'lü test sonuçlarım vardı onlara bakmaya gidecem sıkça hastanelere gitmeyide sevmiyorum zaten gitmişken soracm bi
Korkma biraz bekle bakalim sertlik gececekmi ben 12 saat araba yolculugu yaptim sabah uyandim tas gibi karnim korktum annemler bebekde yorulmus kasmış kendini duzelir dinlen dedi öylede oldu ama sen baktin gecmiyor sertlik bi doktoruna danış

Mlkmlk

Guest
rank
Kızlar bu sabah uyandığımda karnım taş gibi olmuş normalmi bu 16 haftalık gebeyim
Benim erken dogum riskim var . Doktorum karnın sürekli sert bir haldeyse yumuşamiyorsa hemen gel dedi ..Sebebini de erkenden su gelebilir olarak söyledi .. Burada her kadının bir fikri olur ama gerçeği doktorunuzdan öğrenirsiniz. Şayet sert olup sonra yumusuyorsa o zaman kasilmalardir . Ve bunlar normaldir . Sürekli sert bir haldeyse ve pozisyon değiştirince falan geçmiyorsa doktora görünün .

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank

Kabız falansan çünkü benimde bir ara öyle olmuştu ama her gün düzenli lavaboya çıkıyorsan başka birşeydir diye düşünüyorum

Benim erken dogum riskim var . Doktorum karnın sürekli sert bir haldeyse yumuşamiyorsa hemen gel dedi ..Sebebini de erkenden su gelebilir olarak söyledi .. Burada her kadının bir fikri olur ama gerçeği doktorunuzdan öğrenirsiniz. Şayet sert olup sonra yumusuyorsa o zaman kasilmalardir . Ve bunlar normaldir . Sürekli sert bir haldeyse ve pozisyon değiştirince falan geçmiyorsa doktora görünün .
Bugün Randevom var gitmişken söylicem 🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ah benim aylardır taş gibi oluyor karnım.Hem şişkinşik, gaz Birde bebek bir yere toplanıyor.Her toplandığındada ağrı yaşıyorum aylardır😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek hareket ediyorsa korkma canım.
Hareketlerini hissetmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.