Karnin kucuk olmasi bebegi etkilermi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melike25 tarafından oluşturulan Karnin kucuk olmasi bebegi etkilermi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,376 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnin kucuk olmasi bebegi etkilermi
Konbuyu başlatan Melike25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
İç karın genişliğine bağlı cidden büyükkk kocaman görünen karın lar dan etkilenmeyin hiç cidden benimde minicik 8 aylık kimse de inanmıyor bebegin aldığını Dr dan duydum oyüzden hiççç takılmayın yiyinnn habire :))

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Karnin kucuk olmasi bebegin kilo almasini etkiler mi acaba benim karnim cok sert ve gergin 34 haftalik 2500 kg dedi doktor iyimi sizce
bence karninin kucuk olmasi bebegin buyumesini etkilemez iç karnin geniş oldugu icin karnin buyumuyodur ve 34 haftada olman bebişin 2500 kilo olmasi gayet iyi bence hic sıkıntı etme gulum allah saglikla kucagina almayi nasip etsin gulum 🥰😍

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Karnin kucuk olmasi bebegin kilo almasini etkiler mi acaba benim karnim cok sert ve gergin 34 haftalik 2500 kg dedi doktor iyimi sizce
Oqlumda top kadar karnım wardi. Simdi kızıma qebeyim benden 2 adım önde qidiyor qöbüsüm bana da 33te 2500 dedi doktr iki qebeliqim birbirinden alakasz şekilde ilerliyor

Melike25

Kayıtlı Üye
rank
bence karninin kucuk olmasi bebegin buyumesini etkilemez iç karnin geniş oldugu icin karnin buyumuyodur ve 34 haftada olman bebişin 2500 kilo olmasi gayet iyi bence hic sıkıntı etme gulum allah saglikla kucagina almayi nasip etsin gulum 🥰😍
Amin canim hepimzin bebegini ins
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde küçük hastanede görüyorum 25 ve 28 haftalıkların karnı burnunda benimki 31 oldu hala küçük 😄
Ya zaten buyuk karin guzel degilki hem agirlik hemde kotu goruntu bnce yani bide vcudun yapisina gore ben cok kalipli degilim oyle karnim kocaman olsa nolucak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar