Karnın sertlesmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansu😘😘😘😘😘 tarafından oluşturulan Karnın sertlesmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,915 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnın sertlesmesi
Konbuyu başlatan Cansu😘😘😘😘😘
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel
A

Arzu gkçblt

Guest
Merhaba, mesajınızı görünce hemen cevap vereyim dedim ama gördüm ki doğum gerçekleşmiş. Hayırlı uğurlu olsun güle güle büyütün 🧿 evet yaşadığınız doğum sancısı doktora gidin diyecektim. Ben iki hafta önce bu sebepten hastanede 1 gece yattım, sancıları kestiler çünkü çok erken doğacaktı. Şimdi evde ıstrahat ediyorum. Şimdi buradan bunu okuyacak diğer gebelere tavsiyem olsun, muhakkak doktorunuzla görüşün. Bebek hareketidir, öyledir böyledir diye geçiştirmeyin. Benim sancılarım 1 saat içinde 5 defa karnın tümünde sertleşme ile başladı. Hemen hastaneye gittim bir terslik mi var diye. Çünkü bu ikinci gebeliğim, ilkinde böyle bir tecrübem olmamıştı. Hemen NST ye bağladılar ve düzenli kasılmalar başlamış, yatış verdiler. Sonrasında bu sertleşmenin araları 10, 15, 7 dk gibi sürelere düşmüştü. Şimdi çok şükür iyiyim, zamanını bekliyoruz hayırlısıyla. 🌼🙏
Merhaba benimde gece karnımda sertleşme oldu bir saat boyunca ve bel agrısı ama sabah gecti. Doktora gitmedim ama acaba doğum belirtisi olabilir mi

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, mesajınızı görünce hemen cevap vereyim dedim ama gördüm ki doğum gerçekleşmiş. Hayırlı uğurlu olsun güle güle büyütün 🧿 evet yaşadığınız doğum sancısı doktora gidin diyecektim. Ben iki hafta önce bu sebepten hastanede 1 gece yattım, sancıları kestiler çünkü çok erken doğacaktı. Şimdi evde ıstrahat ediyorum. Şimdi buradan bunu okuyacak diğer gebelere tavsiyem olsun, muhakkak doktorunuzla görüşün. Bebek hareketidir, öyledir böyledir diye geçiştirmeyin. Benim sancılarım 1 saat içinde 5 defa karnın tümünde sertleşme ile başladı. Hemen hastaneye gittim bir terslik mi var diye. Çünkü bu ikinci gebeliğim, ilkinde böyle bir tecrübem olmamıştı. Hemen NST ye bağladılar ve düzenli kasılmalar başlamış, yatış verdiler. Sonrasında bu sertleşmenin araları 10, 15, 7 dk gibi sürelere düşmüştü. Şimdi çok şükür iyiyim, zamanını bekliyoruz hayırlısıyla. 🌼🙏
Teşekkür ederim ben bn evde 1gece çektim geçer diye geçmedi sabah hastaneye geldim sancı dediler akşama kadar bekledim tam 28saat sürdü bu süreç durmadı sonunda doğdu kuvezde şimdi🥺🥺

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok sevindim cnm Rabbim kavuşturdu sizi 🙏darısı bizlerin başına
Aminn canım aminn çok güzel bı duygu gerçekten 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

saol canm güzel dualarin icin .....ayyy ne guzel cok sevindim🥰🥰
Cokk saolsun kizlar kendinize çok dikkat edin❣️

saol canm güzel dualarin icin .....ayyy ne guzel cok sevindim🥰🥰

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aminn canım aminn çok güzel bı duygu gerçekten 😍😍

sende canm önce bebeğine sonra kendine dikkat et 🥰😘😘bebeşi kocaman öpüyorum

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim 35+5haftalik hamileyim bugün ayakta gezerken karnım birden patlayacak gibi sertleşiyor sonra geçiyor sürekli tekrarlıyor yuruyemiyorum açaba sancimi bu
Ahh ahh bende de çok yapıyor kasıyo kendini esniyo resmen sağ tarafım şaha kalkiyo korkma sancı değil bebek yapiyo bı yere toplaniyo geriliyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar