Karnın taş gibi olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Karnın taş gibi olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 863 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Karnın taş gibi olması
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gündür karnımın sağ tarafı öyle taş gibi dokunamıyorum açıyor kasılma veya sancı olabilir mi ya kızlar afedersiniz vajina da açıyor yaaa

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gündür karnımın sağ tarafı öyle taş gibi dokunamıyorum açıyor kasılma veya sancı olabilir mi ya kızlar afedersiniz vajina da açıyor yaaa
Canım doktoruna danış. Bende de oluyor karnım kaya gibi resmen doktor bebiş karnında kasıldıgı için olabilir demişti. Dogumum yakın ama karnın taş gibi olup belden başlayıp kasıklarda, sancı hissedersen uzandıgın zaman sancı geçmez, artarsa hemen gel demişti. O belirtilerin çok daha fazlası bende var doktor olabilir dedi ama benim dogum yakın. Bi doktoruna danış derim canım.

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktoruna danış. Bende de oluyor karnım kaya gibi resmen doktor bebiş karnında kasıldıgı için olabilir demişti. Dogumum yakın ama karnın taş gibi olup belden başlayıp kasıklarda, sancı hissedersen uzandıgın zaman sancı geçmez, artarsa hemen gel demişti. O belirtilerin çok daha fazlası bende var doktor olabilir dedi ama benim dogum yakın. Bi doktoruna danış derim canım.
Randevum ayın 5inde kaç haftaliksin kaç gündür acıyı bilemedim çocuğun hareketlerini de derim de hissediyorum resmen hafif değil eskisi gibi ciğer geliştirici vurmuslardi ondan sonra gecem gündüzüm kalmadı ya😒

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebek büyüdükçe organlara baskı yapıyor yeri daralıyor kasılma bu nedenle ama çok can alıcı bi agrı ise doktora görünüm mutlaka

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Randevum ayın 5inde kaç haftaliksin kaç gündür acıyı bilemedim çocuğun hareketlerini de derim de hissediyorum resmen hafif değil eskisi gibi ciğer geliştirici vurmuslardi ondan sonra gecem gündüzüm kalmadı ya😒
Ben 37+5 haftalık hamileyim canım. Bende 34 haftalıkken ciger geliştirici vurulmuştum erkenden gelmek istemişti kızım. Ciger geliştiriciden sonrasında bende kötü olmuştum kalbim sıkıştı kızımın hareketlerinde degişiklik olmuştu 3 gün flan canım. Doktor uzun sürerse çarpıntı flan gel demişti ama geçmişti. Hareketlendirmek için su iç tatlı ye bide sade soda iç canım o zaman kıpır kıpır oluyorlar. Sen kaç haftalık hamilesin.

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Ben 37+5 haftalık hamileyim canım. Bende 34 haftalıkken ciger geliştirici vurulmuştum erkenden gelmek istemişti kızım. Ciger geliştiriciden sonrasında bende kötü olmuştum kalbim sıkıştı kızımın hareketlerinde degişiklik olmuştu 3 gün flan canım. Doktor uzun sürerse çarpıntı flan gel demişti ama geçmişti. Hareketlendirmek için su iç tatlı ye bide sade soda iç canım o zaman kıpır kıpır oluyorlar. Sen kaç haftalık hamilesin.
Aynen bende bunları yaşadım ciğer geliştirici den sonra cnm şuan 34+3 teyim hareketlerde sıkıntı yok dediğin gibi ilk 3 gün Bi azalma oldu ama sonra yeri mi daraldı anlamadım hareketleri daha kuvvetli dışarıdan ufak tekmeler yerine sert hareketler sürekli hıçkırık tutması felan

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende bunları yaşadım ciğer geliştirici den sonra cnm şuan 34+3 teyim hareketlerde sıkıntı yok dediğin gibi ilk 3 gün Bi azalma oldu ama sonra yeri mi daraldı anlamadım hareketleri daha kuvvetli dışarıdan ufak tekmeler yerine sert hareketler sürekli hıçkırık tutması felan
Alan daralıyor canım ondan dolayı kımıldadıgı zaman artık onları hissedersin. Doktorum korkma, alanı daraldı haraket ettigi zaman hissedersin eskisi gibi olmayabilir. Saatte 4 hareket yapsa yeterli olur demişti. Benim kız maşşallah uyurkende hareketli doktor ultrosonda baktıgında uyuyor şuan ama maşşallah eli ayagı durmuyor akıllı olucak kızın demişti. Ciger geliştiriciden sonra hareketleri degişince azalınca çok korkmuştum ister istemez hareketli olan çocuk hareket etmiyor. Doktoruma sorunca olur ignelerden dolayı kasılmıştır oda hissediyor HERŞEYİ merak etme 2 3 güne normale döner demişti. İnsan bebegim birşey olmasın da ben çekerim acıyı diyor. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah Annelik duygusunu 🤲 Senin bebişininde cigerleri ilerlemiştir şimdi doktorum 1 hafta öndedir cigerleri gelmek isterse de korkma demişti canım.

Tüm sayfalar yüklendi.