Kasık ağrısı niye

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kasık ağrısı niye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 418 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ağrısı niye
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamile değilim geçen ay denemistik bebek için ama adet oldum yani hamile değilim ama nedense kasıklarımda ağrıyor iki gündür neden olabilir sizce adet olmasaydım acaba hamile mi kaldım derdim ama değilim anlamadim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamile değilim geçen ay denemistik bebek için ama adet oldum yani hamile değilim ama nedense kasıklarımda ağrıyor iki gündür neden olabilir sizce adet olmasaydım acaba hamile mi kaldım derdim ama değilim anlamadim
Yumurtlama oluyor olabilir. Mens dönemi sonrası yumurtlafığımız zaman ağrı olur yumurta olmadığı zaman ağrısız regl geçirirz şuan yumurtluyor olabilirsiniz gün aşırı ilişki deneyin

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama oluyor olabilir. Mens dönemi sonrası yumurtlafığımız zaman ağrı olur yumurta olmadığı zaman ağrısız regl geçirirz şuan yumurtluyor olabilirsiniz gün aşırı ilişki deneyin
Dünde ağrım vardı değerlendiremedim bugün yapsam kaçırmış olmam degilmi

Elif27

Kayıtlı Üye
rank
Dedim ki adetlimisin şimdi

Tüm sayfalar yüklendi.