Sorum var Kaşık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan ❤️ tarafından oluşturulan Kaşık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 883 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaşık ağrısı
Konbuyu başlatan Dilan ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ya acaba kizlrda mi böyle oluyor bilemiyorum kii
Evet bencede ben görümceme kasiklarim ağrıyor demiştim hamileyken dedi seninki kız niye dedim dedi kızlarda kasik ağrısı çok oluyor iki kızimdada sanki bebeğin kafasını hissederdim aşağıda o kadar net yani

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 27haflaik hamileyim sağ kasiğim çok ağrıyor sebebini bilen varmı 😔
Aynu haftadayız bende bu postu görmeden şimdi konu açtım. Dün gece uyuyamadım bebeğim sanki sağ alt tarafıma toplandı ve bi anda sancı girdi sabaha kadar uyuyamadım sancıdan. Sabah duş aldım şimdi hareket etmediğim sürece ağrım yok nedenini bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada benimkide kız. Oğlumda hiç böyle bişey olmadı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet bencede ben görümceme kasiklarim ağrıyor demiştim hamileyken dedi seninki kız niye dedim dedi kızlarda kasik ağrısı çok oluyor iki kızimdada sanki bebeğin kafasını hissederdim aşağıda o kadar net yani
Evet yaa bence de vAlla aynı sanki kafası aşağı da eminimm gidiyorum bir şey yok şükür ama kasik ağrısı var resmen bayağı kız farklı oluyormuş bende ona yorumladım vAlla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar