Kasıklarda bıçak batması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Kasıklarda bıçak batması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kasıklarda bıçak batması
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Adetime daha 7 gün var ve ara ara kasıklarımda bıçak batması gibi kramplar oluyor ama çok şiddetli oluyor uğunduruyor neden olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Y
Adetime daha 7 gün var ve ara ara kasıklarımda bıçak batması gibi kramplar oluyor ama çok şiddetli oluyor uğunduruyor neden olabilir
a bildiğime göre sen yeni evliydin canım bu evliliğin ilk aylarında yani neredeyse 1 yıla kadar refleks düzensizliği anormal kanamalar ve regl zamanına yakın ağrılar normal . Ben sırf bunun için kadın doğuma gitmiştim doktorum vücudun alışkın olmadığı için birlikteliğe karşı tepkiler veriyor demişti .

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Y

a bildiğime göre sen yeni evliydin canım bu evliliğin ilk aylarında yani neredeyse 1 yıla kadar refleks düzensizliği anormal kanamalar ve regl zamanına yakın ağrılar normal . Ben sırf bunun için kadın doğuma gitmiştim doktorum vücudun alışkın olmadığı için birlikteliğe karşı tepkiler veriyor demişti .
Evet evet yeni evliyim abla olabilir teşekkür ederim

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım . Ama yinede dikkat et gebelikte olabilir birde korunmasız ilişki var ise bu ihtimali de düşün ve ani harakettwn kaçın . Regl geçerse bir test yaparsın
Evet o yüzden korktum bilmeden düşük falan yapmamak için 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet o yüzden korktum bilmeden düşük falan yapmamak için 🥰 bide göğüslerimde de hassasiyet var acıyorlar

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar