Kasılma 26+2 kimlerde oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Suzan ilkan tarafından oluşturulan Kasılma 26+2 kimlerde oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 480 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma 26+2 kimlerde oluyor
Konbuyu başlatan Suzan ilkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Suzan ilkan

Kayıtlı Üye
rank
Bn de biyanda kasılma oluyor ve sanki çocuğum çıkmak istiyor gibi baskı yapiyor sizce neden böyle olan cevap yaza bilirmi yada doktoruna sorup cevap alan bn şuan delta varyantiymis ve evde garantinadayim şükür iyiyiz ama karnım çok geriliyor sizce neden

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bn de biyanda kasılma oluyor ve sanki çocuğum çıkmak istiyor gibi baskı yapiyor sizce neden böyle olan cevap yaza bilirmi yada doktoruna sorup cevap alan bn şuan delta varyantiymis ve evde garantinadayim şükür iyiyiz ama karnım çok geriliyor sizce neden
O haftalarda kasılma normal değil canım filyasyon ekibi seni sürekli arıyorlardır zaten durumun hakkında bilgi almak için o zaman söylersen gelir özel olarak seni hastaneye acile götürürler muayeneni olursun sonra da eve geri bırakırlar. İhmal etme bence bebeğin daha çok küçük doğum için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve acilde korona bölümü açılmış kadın doğum da bi sıkıntı olmaz yani olursun muayeneni

Suzan ilkan

Kayıtlı Üye
rank
O haftalarda kasılma normal değil canım filyasyon ekibi seni sürekli arıyorlardır zaten durumun hakkında bilgi almak için o zaman söylersen gelir özel olarak seni hastaneye acile götürürler muayeneni olursun sonra da eve geri bırakırlar. İhmal etme bence bebeğin daha çok küçük doğum için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve acilde korona bölümü açılmış kadın doğum da bi sıkıntı olmaz yani olursun muayeneni
Vallha beni kimse aramiyor şükür ama ben atlattım virüsü bı kere bile aramadilar beni 🤣 ayın 21 de konturole gtcem karantina bitince

Tüm sayfalar yüklendi.