Kasılma nasıl oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Kasılma nasıl oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 497 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma nasıl oluyor
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gurbet

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim ikinci gebeliğim ama acemi gibiyim ilk oğlumda böyle olmadı.26.haftadyız bazen oturduğum yerde bianda göbeğim top gibi oluyo aniden bi terleme geliyo kasılma o mu korkmalımıyım bi zmn sonra gidiyo

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim ikinci gebeliğim ama acemi gibiyim ilk oğlumda böyle olmadı.26.haftadyız bazen oturduğum yerde bianda göbeğim top gibi oluyo aniden bi terleme geliyo kasılma o mu korkmalımıyım bi zmn sonra gidiyo
Her gebelik farklı gaz sıkıntiniz varsa eğer muhtemelen gazdan dir bir Dr sorun isterseniz icininz rahat eder

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
İnanın benimde 2.gebeliğim resmen acemi gibiyim. Benimde karnım sert oluyor bebek Bi yerde top gibi oluyor kasılma bumu diye bende merak ediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar