Sorum var Kasılma nasıl olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan Kasılma nasıl olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,638 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma nasıl olur
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kasılma nasıl oluyor anneler. 35 haftalığım Bayadır bebek kndini geriyor gibi bi tarafım kocaman oluyor nefes alamıyorum. Demin bir yerde okudum kasılmaya benziyor. Kasılmalar neden olur..
Benimde sağ tarafim kocaman oluyo canım yumru gibi cikiyo nefesim kesiliyo bazen bide gündüz bişey yok pek rahatsız etmiyo ama gece bişe oluyo çocuğa yattığımi anliyon mübarek ya🤗

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kasılma nasıl oluyor anneler. 35 haftalığım Bayadır bebek kndini geriyor gibi bi tarafım kocaman oluyor nefes alamıyorum. Demin bir yerde okudum kasılmaya benziyor. Kasılmalar neden olur..
Canim o bendede oluyo nefesim kesliyor öyle oldigu zaman o yüzden dr bana serum takdi amma hic tesiri olmadi hala kendini topluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum o kasılma değil bebek kendini toplamıştır yani bebişin doğuma hazırlık içerisinde 😀
Bende sorayım o zaman kuzum sana senin 2. Gebelik belki bilirsin karnım benim arada taş gibi oluyor ama Kayra kendini toplamiyor ilk başta o topluyor sandım ama o değil genel olarak komple taş gibi kesiliyor semsert bu ne peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde sağ tarafim kocaman oluyo canım yumru gibi cikiyo nefesim kesiliyo bazen bide gündüz bişey yok pek rahatsız etmiyo ama gece bişe oluyo çocuğa yattığımi anliyon mübarek ya🤗
Sanırım bu minik yaramazlar yattigimizi anlıyor 😂😂

Bende sorayım o zaman kuzum sana senin 2. Gebelik belki bilirsin karnım benim arada taş gibi oluyor ama Kayra kendini toplamiyor ilk başta o topluyor sandım ama o değil genel olarak komple taş gibi kesiliyor semsert bu ne peki

Sanırım bu minik yaramazlar yattigimizi anlıyor 😂😂
Aynen benimde karnımın tümü taş gibi oluyor bazen

Aynııııı bnde de 🙈
Durmuyor bu minikler hee yicemmmm🥳

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen benimde karnımın tümü taş gibi oluyor bazen

Durmuyor bu minikler hee yicemmmm🥳
Kuzum bende bu 36dan sonra başladı bir kki kez de 27. Haftada kanama olduğu zaman olmuştu karnım çok sertti mesela

Tüm sayfalar yüklendi.