Sorum var Kasılma nasıl olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan Kasılma nasıl olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,702 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma nasıl olur
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bende sorayım o zaman kuzum sana senin 2. Gebelik belki bilirsin karnım benim arada taş gibi oluyor ama Kayra kendini toplamiyor ilk başta o topluyor sandım ama o değil genel olarak komple taş gibi kesiliyor semsert bu ne peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanırım bu minik yaramazlar yattigimizi anlıyor 😂😂
Valla ne bileyim kuzum ya vallahi çok afedersin ama anamı aglatiyo ya:)) hem toplaniyo hem bı hareketli oluyo uyku nedir bu vallahi unuttum sagolsun şimdiden alisdiriyo o komple taş kesilmesi bendede var normal herhalde

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende sorayım o zaman kuzum sana senin 2. Gebelik belki bilirsin karnım benim arada taş gibi oluyor ama Kayra kendini toplamiyor ilk başta o topluyor sandım ama o değil genel olarak komple taş gibi kesiliyor semsert bu ne peki
Canım bebek büyüdüğü için yeri daralıyor ve yavaş yavaş bebek doğum kanalına iniyor ve bu yüzden karnın sertleşiyor normal bir durum 🥰😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla ne bileyim kuzum ya vallahi çok afedersin ama anamı aglatiyo ya:)) hem toplaniyo hem bı hareketli oluyo uyku nedir bu vallahi unuttum sagolsun şimdiden alisdiriyo o komple taş kesilmesi bendede var normal herhalde
Kuzum bende şu 3 4 gündür uyku sıkıntısı hiç yok biliyor musun nefes darlığı da geçirmiyorum eskisi kadar sabaha kadar deliksiz uyuyorum resmen karnım ile göğüsün arasına rahat 5 parmağım giriyor 😂😂. Göbeğim baya aşağıda birde çocuk haraket ederken tamamen kasık bölgem ve göbek deliğimim hizasında harajet ediyor

Canım bebek büyüdüğü için yeri daralıyor ve yavaş yavaş bebek doğum kanalına iniyor ve bu yüzden karnın sertleşiyor normal bir durum 🥰😀
Hmm teşekkür ederim kuzum ilk gebelik olunca insan bilemiyor 🤭🤭

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kasılma nasıl oluyor anneler. 35 haftalığım Bayadır bebek kndini geriyor gibi bi tarafım kocaman oluyor nefes alamıyorum. Demin bir yerde okudum kasılmaya benziyor. Kasılmalar neden olur..
Yok onlar kasılma değil. O bebeğin alanı darlasmaya başladığı için hareket etmelerinden olur. Sancı ya da kasılma olduğunda sık sık olur duramazsin zaten. Ya belden ya kasiktan girer

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kasılma nasıl oluyor anneler. 35 haftalığım Bayadır bebek kndini geriyor gibi bi tarafım kocaman oluyor nefes alamıyorum. Demin bir yerde okudum kasılmaya benziyor. Kasılmalar neden olur..
Midenin altında bir sertlik oluşuyor karninin yanlarindan assagiya doğru baski basliyor ıkınma isteği geliyo belde ve rahimde baski oluyor düzenli olmasi lazim yarım saatte bir gelip bir dakikadan fazla suruyorsa eğer doğum yakin demektir 35 haftaliksin yalancı sancıların baslamistir rahim kendini doguma hazır liyor gunde bir iki kere düzensiz sanci cekmen cok normal canim sağlıkla kucakla yavrunu

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende şu 3 4 gündür uyku sıkıntısı hiç yok biliyor musun nefes darlığı da geçirmiyorum eskisi kadar sabaha kadar deliksiz uyuyorum resmen karnım ile göğüsün arasına rahat 5 parmağım giriyor 😂😂. Göbeğim baya aşağıda birde çocuk haraket ederken tamamen kasık bölgem ve göbek deliğimim hizasında harajet ediyor

Hmm teşekkür ederim kuzum ilk gebelik olunca insan bilemiyor 🤭🤭
Benim nerdeyse beşinci aydan beri uyku sorunu var canım hep bı kesik kesik uyuyorum tam uyuduğumu bilmem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim nerdeyse beşinci aydan beri uyku sorunu var canım hep bı kesik kesik uyuyorum tam uyuduğumu bilmem
Benimde normalde öyleydi kuzum gece sağa sola dönerken bile uyanirdim su 3 gündür döndüğümj bile hissetmiyorum gwce uyanmiyorum her sabah uykumu almış bir şekilde uyanıyorum 🤭🤭36. Hafta bana uyku yönünden iyi geldi ♥️🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar