Sorum var Kasılma nasıl olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan Kasılma nasıl olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,701 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma nasıl olur
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Benimde normalde öyleydi kuzum gece sağa sola dönerken bile uyanirdim su 3 gündür döndüğümj bile hissetmiyorum gwce uyanmiyorum her sabah uykumu almış bir şekilde uyanıyorum 🤭🤭36. Hafta bana uyku yönünden iyi geldi ♥️🤲🏻
Bide şimdi araya ramazan girince sahura kadar otuyorum mecbur eşime sahur hazirlicam diye bazen sahurdan sonrada tutmuyo lanet şey:)) neyse duzelicez inşallah be :))

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Bende sorayım o zaman kuzum sana senin 2. Gebelik belki bilirsin karnım benim arada taş gibi oluyor ama Kayra kendini toplamiyor ilk başta o topluyor sandım ama o değil genel olarak komple taş gibi kesiliyor semsert bu ne peki
Bende 5. aydan beri oluyor normalmiş. Rahimde doğuma hazırlık için oluyormuş sanırm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 5. aydan beri oluyor normalmiş. Rahimde doğuma hazırlık için oluyormuş sanırm
Bir de ayakta çok durunca oluyor genelde. Ya da yorulunca.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kasılma nasıl oluyor anneler. 35 haftalığım Bayadır bebek kndini geriyor gibi bi tarafım kocaman oluyor nefes alamıyorum. Demin bir yerde okudum kasılmaya benziyor. Kasılmalar neden olur..
Bemde yarın 36 haftalık olucam benimde bebek hem sağda hem solda gerginlik yapıyor itiyor karnımı onun haricinde bişey yaşamıyorum bende merak ediyorum doğum zamanı neler olıyor bunlar nedir baş aşağı ise sağımda solunda neresi var 😅

Bende sorayım o zaman kuzum sana senin 2. Gebelik belki bilirsin karnım benim arada taş gibi oluyor ama Kayra kendini toplamiyor ilk başta o topluyor sandım ama o değil genel olarak komple taş gibi kesiliyor semsert bu ne peki

Sanırım bu minik yaramazlar yattigimizi anlıyor 😂😂
O bazen bendede oluyor ya rahat değilsen yemek fazla yediysen yada idrarın gelince falan ama nadir oluyo Allahtan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar