Kasılma var sancı hissetmiyorum 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve. tarafından oluşturulan Kasılma var sancı hissetmiyorum 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma var sancı hissetmiyorum 🤔
Konbuyu başlatan Merve.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve.

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özellikle takip ediyorum 5 6 dakikada bir kasilma oluyo ama ciddi bir sancı hissetmiyorum sadece alt tarafta baski ve ağrı oluyo. Kasilmalarda 1 dakika sürüyoren az 50 saniye oldu simdiye kadar. Diger gebeliklerimde kasılma ile birlikre sancimda olurdu baya bi hemde. Bunda o sekilde olmuyo ama bütün gün kasilma sürdü ve sabah kalktim hala ayni sekilde devam ediyo 🤔 acaba Sancim varda ben mi hissetmiyorum

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özellikle takip ediyorum 5 6 dakikada bir kasilma oluyo ama ciddi bir sancı hissetmiyorum sadece alt tarafta baski ve ağrı oluyo. Kasilmalarda 1 dakika sürüyoren az 50 saniye oldu simdiye kadar. Diger gebeliklerimde kasılma ile birlikre sancimda olurdu baya bi hemde. Bunda o sekilde olmuyo ama bütün gün kasilma sürdü ve sabah kalktim hala ayni sekilde devam ediyo 🤔 acaba Sancim varda ben mi hissetmiyorum
Aksma kdr bak olmado gt haataneye evde cekmen dha iyi hc olmazsa hastane deki gbi canin yqnmaz ..rabbim bi avazda dogm yapmayi nasip etsn ins cnm ..

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Aksma kdr bak olmado gt haataneye evde cekmen dha iyi hc olmazsa hastane deki gbi canin yqnmaz ..rabbim bi avazda dogm yapmayi nasip etsn ins cnm ..
Amin cnm insallah. Aynen bende sancimi evde cekmek istiyorum ama bu durum bi garip oldu 😂 düzenli kasilma var ama sanci cok az hissediyorum. Kizlarimda boyle olmamıştı. Bunu cinsiyeti erkek acaba kiz erkek cocugu sancısı farklı mi oluyo merak ettim

Tüm sayfalar yüklendi.