Kasilma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Kasilma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,290 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasilma
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Benim de oluyor hep kasılmamıymış onlar ben baya bebek toplanması diye düşünüyordum benim hergün oluyor poposu sanıyorum ben onu. Baya da aslında poposu o ama gerim gerim geriliyor 🤷🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yalancı sancılar başlıyor o haftalarda canım drun en kötü ihtimali söylemiş her ihtimale karşı bilgin olsun diye herkes yaşıyor onu endişe etme
Evet ama çok sık bakalım Allahım esirgesin bebislerimzi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-05-22-42-35-29_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2021-11-05-22-42-35-29_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 71

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Evet ama çok sık bakalım Allahım esirgesin bebislerimzi
Amin canım inşallah o denli sıklıkta olup gerçek kasılma sancılar olsa doğum başlamış olurdu sen stres yapma bebişide strese sokma canım

Drun dediği gibi geçmezse gidersin için rahat eder en azından

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım haklısın biraz sakinlemem lazim
Aynen canım bol su iç soluna yat bacaklarını kendine doğru çekerek ılık bir duş al geçer büyük ihtimalle. Drunda onu söyleyince psikolojik olarakta etkilendiğin için en ufak şeyde panik yaparsın yapma hiç. İlerleyen haftalarda daha da artacak onlar doğuruyor muyum acaba dedirtir her seferinde, normal yani. Yine de dediğim gibi geçmezse gidersin dra ben böyle dedim diye gitmezsin Allah korusun birşey olur. Ben o topa girmeyeyim hiç ama doğuma vücudu hazırlamak için oluyor onlar genelde normal yani

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bol su iç soluna yat bacaklarını kendine doğru çekerek ılık bir duş al geçer büyük ihtimalle. Drunda onu söyleyince psikolojik olarakta etkilendiğin için en ufak şeyde panik yaparsın yapma hiç. İlerleyen haftalarda daha da artacak onlar doğuruyor muyum acaba dedirtir her seferinde, normal yani. Yine de dediğim gibi geçmezse gidersin dra ben böyle dedim diye gitmezsin Allah korusun birşey olur. Ben o topa girmeyeyim hiç ama doğuma vücudu hazırlamak için oluyor onlar genelde normal yani
Yok canım sağol ben üçüncü Allahın izniyle ama her çocuk bir olmuyo bunda da en ufak şeyde mecbur gidiyorum plesentada kanama olduğu için riske atamıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım sağol ben üçüncü Allahın izniyle ama her çocuk bir olmuyo bunda da en ufak şeyde mecbur gidiyorum plesentada kanama olduğu için riske atamıyorum
Normalde de risk varsa ihmal etme tabi. Evet canım her gebelik bir olmuyor. Birde üçüncü bebekse bunda ağrıların daha şiddetli olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar