Kasılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gozde uluhan tarafından oluşturulan Kasılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma
Konbuyu başlatan gozde uluhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

gozde uluhan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 27 haftaligim kasılmalarınz ne zaman basladi erken mi benimki bide ayırt edemiyorm kasilmayi ilk bebeğim

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende ayırt edemiyorum , karnımda bebek haraketlerimi kasılma mı benimde rahatsız edici değil ama ilk hamilelik olunca bilmiyoruz işte

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 27 haftaligim kasılmalarınz ne zaman basladi erken mi benimki bide ayırt edemiyorm kasilmayi ilk bebeğim
Bende 27 haftalığım benim kasılmalar erken başladı. Kasılma şöyle oluyor canım bebek karnını sertleştiriyo hatta dışardan da görünüyor. Kasılma olduğunda senin de için bi tuhaf olur öyle anlayabilirsin. Genellikle 1 dk falan sürer

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde erken başladı şuan 31+5 olduk zaten belli oluyo bebek kendisini bir tarafa topluyor sanıyorsun sertlesiyo karnın bir tarafa toplaniyo bir dk suruyo bu haftalarda 45 dk da bir normal dedi doktorum kasılma beraberinde sancida yapabilir korkma dedi bol su içip magnezyum günde iki doz al dinlen dedi uyguluyorum zaten bende kasılma olunca nefesim gidiyo bulunduğum pozisyonu degistirmek zorunda kalıyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar