kasilmalar dogum belirtisimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan kasilmalar dogum belirtisimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 687 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kasilmalar dogum belirtisimi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
kizlar iki cocuk dogurdum ama sanci. ikisindede yoktu bu 3. cocugum kasilmalarim cok var alttan ağrim oluyo 2 3 gunden beride belim ağriyo 16 gunum var dogumuma sizce dogum sancisimi bu yoksa öyle bir ağrimi bilemedim ablama söyledim diyoki iki tane cocuk getirdin hala bilmiyonmu sanciyi ama bwn diyerlerinde sancim yoktu suyum geldigi icin doktora gittim dogum ettim sanci nasil bilmiyorum hiç

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
kizlar iki cocuk dogurdum ama sanci. ikisindede yoktu bu 3. cocugum kasilmalarim cok var alttan ağrim oluyo 2 3 gunden beride belim ağriyo 16 gunum var dogumuma sizce dogum sancisimi bu yoksa öyle bir ağrimi bilemedim ablama söyledim diyoki iki tane cocuk getirdin hala bilmiyonmu sanciyi ama bwn diyerlerinde sancim yoktu suyum geldigi icin doktora gittim dogum ettim sanci nasil bilmiyorum hiç
Canım bende de oluyor bugün yürüyemeyecek kadar bi sancı girdi kasıklarıma sanki bıçak saplıyorlar gibi biraz oturunca hafifledi sonrada kemiklerimde ayrılma gibi bi his oluştu şimdide kemik ağrısı yaşıyorum çok fazla aşağıda bazen geçiyor hafifliyor bazende çok oluyor

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de oluyor bugün yürüyemeyecek kadar bi sancı girdi kasıklarıma sanki bıçak saplıyorlar gibi biraz oturunca hafifledi sonrada kemiklerimde ayrılma gibi bi his oluştu şimdide kemik ağrısı yaşıyorum çok fazla aşağıda bazen geçiyor hafifliyor bazende çok oluyor
bebegin camaşirlarini ütüluyodum ağri girdi yeminle oturmusum koltuga utu masasinda utu yapmişim dedim cok ağrim var yapamiyom eşim diyo yarin git bi bak bwlki dogumundur yarin gidmeyi düşünüyorum böyle ağriya daha fazla dayanamiyom vallahi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 16 qünum war anı bel aqrim oldu buqun 2 ayri şekilde bıçak saplar qibi bu aqri tanıdık qeldi oqlumdada olmuştu 2cm acilmam olmuştu. Akşamda kasiqim aqridi. Aşırı derecede wajina kemiqimde aqri oluyor artık

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğum sancısı başladığı zaman azalmaz geçmez. Kasılmalar belirli ve düzenli aralıklarla gelir. Düzensiz oluyorsa ara ara geçiyorsa yalancı sancılardır son haftalarda artıyor iyice, vücudu doğuma hazırlıyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
bebegin camaşirlarini ütüluyodum ağri girdi yeminle oturmusum koltuga utu masasinda utu yapmişim dedim cok ağrim var yapamiyom eşim diyo yarin git bi bak bwlki dogumundur yarin gidmeyi düşünüyorum böyle ağriya daha fazla dayanamiyom vallahi
Benim dün kasıklarıma bıçak gibi girmişti şimdide hafif hafif adet sancısı başladı ilk başta girdi çıktı 2 3 kere sonrada ilk gün ağrısı gibi yerleşti doğum belirtisi diye korkmaya başladım bakalım eğer şiddetlenirse gitcem doktora ne olur ne olmaz diyorum

Tüm sayfalar yüklendi.