KAŞINTI😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Tuğçevuraalll tarafından oluşturulan KAŞINTI😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı KAŞINTI😔
Konbuyu başlatan Tuğçevuraalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar merhaba ben 1 veya 1 buçuk aydır feci şekilde kaşınıyorum 5 aylık hamileyim özellikle geceleri dayanılmaz hale geliyor bacağımdan başladı vücümda karnım dahil dağıldı her yere. Kaşınan yerlerde de iz çıkıyor .Sağlık ocağına gittim sabah aç karnına gel kan alıcaz dedi doktor, birşeyin yükselmiş olabilir dedi ama tam olarak anlayamadım . Sizce neden olabilir ? Sizde de olmuş muydu.? Teşekkürler 🙏
Geçmiş olsun canım bende gebeliğin 33 haftasında başladı bu lanet kaşıntı ilk önce karaciğer enzimleri ne baktır o yüksekse bile bir şey yapamazlar kilo vermen gerek çünkü kaşıntı gitmesi için sonrada yüksek çıksa bile gebelik kolestazisi var mı diye test vermek lazım eğer çıkarsa kaidn doğum doktoruna bildir bunu ona göre bir yol izlerler.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaşıntı olduğu zaman asla sıcak yada çok soğuk su ile banyo yapma canım daha çok tetikliyor. Soğuk kremler sür diyeceğim ama kaşıntı olmayan yerlere dokunma yoksa ordan oraya geçiriyor kaşıntı.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Kayra'nın Annesi 💕 arkadaştada aynı durum vardı okursa yardımcı olur
😘❤️ Canım mervem

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar