Sorum var Kaşıntı🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi tarafından oluşturulan Kaşıntı🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,227 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaşıntı🙄
Konbuyu başlatan Asi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar vajinal kaşıntım var kaşıntı da değil aslında değişik bişey afedersiniz gidiklıyo gibi bişey alttan ama hafif akıntım az oluyo su gibi aynısını yaşıyan varmı acaba neden olabilir sizçe🙁
Kuzum yaşamadım ama mantar enfeksiyonu olmus olabilirsin eğer gebeysen acil tedavi edilmesi gerekiyor çok geçmiş olsun

Asi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar vajinal kaşıntım var kaşıntı da değil aslında değişik bişey afedersiniz gidiklıyo gibi bişey alttan ama hafif akıntım az oluyo su gibi aynısını yaşıyan varmı acaba neden olabilir sizçe🙁
İdrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsin canım bir şdrar testi ver geçmiş olsunn

Asi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yaşamadım ama mantar enfeksiyonu olmus olabilirsin eğer gebeysen acil tedavi edilmesi gerekiyor çok geçmiş olsun
Bebeğe zararı olmaz inşallah canım çok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlık ocağı da muayene eder cnm enfeksiyon tabiki bebise zararı oluyor bulaşabilir erken dogum yapabilir ben çok zor durumlar yaşadım sancı ağrı başlatıyor kuzum
Geçmiş olsun canım sançım yok şimdilik

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım vajinal enfeksiyon veya mantar olabilir kuzum doktora görün

Tüm sayfalar yüklendi.