Sorum var Kaşıntı🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi tarafından oluşturulan Kaşıntı🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,273 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaşıntı🙄
Konbuyu başlatan Asi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe zararı olmaz inşallah canım çok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım sançım yok şimdilik
Ztn ilerledikce sancı yapıyor kuzum bende erkenden tedavi ettirmedim sonra dan çok zorluk çektim şuan da bile fitil ve antibiyotik kullanıyorum risk yarattığı için yerimden kalkmıyorum bile enfeksiyon cok zor kuzum bir an önce baktır yoksa sonra çok zor oluyor

Asi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım vajinal enfeksiyon veya mantar olabilir kuzum doktora görün
Teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ztn ilerledikce sancı yapıyor kuzum bende erkenden tedavi ettirmedim sonra dan çok zorluk çektim şuan da bile fitil ve antibiyotik kullanıyorum risk yarattığı için yerimden kalkmıyorum bile enfeksiyon cok zor kuzum bir an önce baktır yoksa sonra çok zor oluyor
Teşekkür ederim canım inşallah Allah sağ salim bebeklerimizi kuçağımıza almayi nasip eder🙏🤲🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar vajinal kaşıntım var kaşıntı da değil aslında değişik bişey afedersiniz gidiklıyo gibi bişey alttan ama hafif akıntım az oluyo su gibi aynısını yaşıyan varmı acaba neden olabilir sizçe🙁
Benim başıma gelmişti mantar enfeksiyonu vardı bende kaşıntı sızlama ve akıntı oluyordu hep ben travazol kullanıyordum ama sen doktoruna danış sana ilaç yazar canm

Tüm sayfalar yüklendi.