Kayın sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Kayın sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,606 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayın sorunsalı
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim kaynım bizde yaşamaya karar verdi bizde kalıcak kaynanamlar köyde oturuyor ve bende bizde kalsın istemiyorum ve bende eşimin kırılmayacağı ve anlayacağı bir şekilde anlatmak lütfen bana Bi fikir verin☺️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim kaynım bizde yaşamaya karar verdi bizde kalıcak kaynanamlar köyde oturuyor ve bende bizde kalsın istemiyorum ve bende eşimin kırılmayacağı ve anlayacağı bir şekilde anlatmak lütfen bana Bi fikir verin☺️
Yanında rahat edemeyeceğini söyle canım anlayışlı biriyse zaten kendi kafasından bulması lazım, benim küçük kaynım 18 yaşında olmasına rağmen geldiğin de 2 günde gönderiyorum.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Açık açık söyle bence eşine kendilerinin düşünmesi lazım normalde hem niye öyle bi karar almış ki

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Nikah düşüyor bu en büyük sebep kuzum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay deli olurum böyle şeye gitsin 1+1 rezidans daire tutsun bende ilk oğlumda 8aylik hamileydim kaynimin oğlu geldi Ümraniye de çalışıyormuş Beylikdüzü iş bulup bize yakın çalışacak mis benim eşim de nasıl misafir Perver bı gör ama çocuk köyü bı dinci ben yemek hazırlıyorum yemiyo kadi eli değmiş yatak eşim balkona geçti sigara içecek bana dediki ben sana bakarım 🤣 sen şimdi ağırlaştın ben evi temizlerim sana yemek yaparım bebeğe bakarım dedi dedim ben kendime bakıyorum ben 23 yaşındayım oğlan da 23 24 yaşında falan eşimin yanına gittim dedim senin yigen bana bakacakmis adam şok oldu 🤣 sabah kahvaltı hazırladım onlara ben yemiyorum ama konuşuyor salak salak diye benim hazırladığım kahvaltı yemedi kendine yumurta kırdı ayı kadın elinden yemez mis zıkkım yiyesice bana diyorki sen namaz kilmiyorsun senin yaptığın yemek yenmez o derece biriydi eşim kahvaltı sonrası götürüp Ümraniye vapuruna bırakmış cebine harçlık koymuş bence eşinle rahatsız olduğunu söyle sonra büyük sorunlar tartışmalar yaşarsın canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaynim ne ya bi turlu ogrenemedim.. esinin babasi mi yani
Harikasın ya sayende güldüm 💐😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar