Sorum var Kayınvalide ve kayınpeder

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Kayınvalide ve kayınpeder başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide ve kayınpeder
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
A

Ays123

Guest
Ay başa mı çıkar her hafta birinde kal bi yemek yeseniz yeter aslında
Katılıyorum size
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kalmak zorundw değilsiniz ki ben bu kalma olayını anlamadım gitmek sorunda Da değilsınız ki keşke ilk başta kabul etmeseydin ve kayınbaban bana göre trip atmamış ne bileyim bu giidp kalma olayı bana biraz ters geliyor . Şimdi birine gidio kalsan diğerinde. Kalmasan olmaz çok değiiik aile ilişkisi anlamadığım her gün çalışıyorsun bşr günlük izinde de evinde durmuyorsun senin içinde zor olur eşin şikayetçi değil mi hiç
Eşim de sıkılıyor yavaş yavaş ama arabamız olmadığı için onlara bizi bırakır mısınız demeye de çekiniyor onlar da bırakalım diye teklif etmiyor maalesef

Önceden keşke kabul etmeseydin
Kabul etmedim zaten ben ama eşim isteyince kıramadım en başından beri iki ailede de kalmayalım dedim sürekli

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Bende bunu anlamıyorum işte aynı şehir de yaşayıp kalmak bana da saçma geliyor eşim istediği için kalıyordum. Onun ailesi veya benim ailem asla ayırt etmedim iki ailede de kalmayalım oturup gelelim dedim ama olmadı maalesef

Kalma işini iptal etmeye çalışacağım eşimle konuşup canım. Gidip gelmeye asla karşı değilim zaten ama aynı şehirdeyken kalmak yoruyor beni artık bir de hamile olunca iyice rahatsız hissediyorum
Aynn bende onu dmk istedim cnm ne grk vr git gl ytrli

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 9 aylık evliyim. Arkadaşlar ben neredeyse 5 aylık hamileyim. Benim ailem de eşimin ailesi de aynı şehir de yaşıyor. Bugüne kadar hep haftasonları bir kendi aileme kalmaya gittik bir eşimin ailesine. Bugünde eşimin ailesine kalmaya gidecektik ama kuzenim aradı size yarın kahvaltıya gelmek istiyoruz dedi bende eşime sorayım dönerim dedim eşim tamam dedi kayınpederim bizi alacaktı haber vermek için aradım açmadı mesaj attım böyle böyle bir durum var bizi alma yarın geleceğiz baba diye. Kayınpederim cevap olarak o zaman haftaya gelin benimde başka işim var diye mesaj attı trip attı yani. Çok sinirlendim aslında aynı il içindeyiz kalmamız bile saçma geliyor bana. Haftaya da annemle menemen ve hamur keseceğiz kış için gidemeyeceğiz. Kalplerini kırmak istemiyorum ama abarttılar ben evimde misafir bile ağırlayamayacak miyim yani ? Çokta gönüllü gitmiyorum zaten kalmaya da sizce ne yapmalıyım? Çalışan bir kadınım aynı zamanda bir hafta sonum var. Siz olsanız ne yaparsınız?
Esin için mecburen alttan alacaksın kuzenini erteleseydin keşke Kayın pederinede keşke eşin mesaj atsaymis

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 9 aylık evliyim. Arkadaşlar ben neredeyse 5 aylık hamileyim. Benim ailem de eşimin ailesi de aynı şehir de yaşıyor. Bugüne kadar hep haftasonları bir kendi aileme kalmaya gittik bir eşimin ailesine. Bugünde eşimin ailesine kalmaya gidecektik ama kuzenim aradı size yarın kahvaltıya gelmek istiyoruz dedi bende eşime sorayım dönerim dedim eşim tamam dedi kayınpederim bizi alacaktı haber vermek için aradım açmadı mesaj attım böyle böyle bir durum var bizi alma yarın geleceğiz baba diye. Kayınpederim cevap olarak o zaman haftaya gelin benimde başka işim var diye mesaj attı trip attı yani. Çok sinirlendim aslında aynı il içindeyiz kalmamız bile saçma geliyor bana. Haftaya da annemle menemen ve hamur keseceğiz kış için gidemeyeceğiz. Kalplerini kırmak istemiyorum ama abarttılar ben evimde misafir bile ağırlayamayacak miyim yani ? Çokta gönüllü gitmiyorum zaten kalmaya da sizce ne yapmalıyım? Çalışan bir kadınım aynı zamanda bir hafta sonum var. Siz olsanız ne yaparsınız?
Canım bana trip atmış gibi gelmedi belki hamileliyinden hormunlarından sana öyle gelmiş ya zaten hamilesin bide hafda sonun olur neden eşinle biarada vakit geçirmiyosunuzki? Her hafda sonu gitmeydense bidefada olar gelsin sana tabikide git amma her hafda aklım almadı

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok estağfurullah ne kusuru belki ben yanlış anlamışımdır. Gitmek istiyorum o konu da bir sorun yok sadece kalmak istemiyorum.

Bende bunu anlamıyorum işte aynı şehir de yaşayıp kalmak bana da saçma geliyor eşim istediği için kalıyordum. Onun ailesi veya benim ailem asla ayırt etmedim iki ailede de kalmayalım oturup gelelim dedim ama olmadı maalesef

Onun hosuna gidecek cumleler kur ben seninle vakit gecirmek.isyoyorim hafta içi yogunuz zaten birbirimize zaman ayıralım gibi vs ikna olur belki

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam kalmam canım zaten eşimle dolu dolu geçireceğim bı hafta sonu var eşimle baş başa vakit geçirmeyi tercih ederim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Neden her hafta sonu bi aileye gidip kalıyorsun ki evde durun yada çıkıp gezin sürekli olmaz ki bizde aynı şehirdeyiz annemlerle ve kaynanamlarda ayda 1 2 defa giderim 1 hafta kalırım okadar

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım arkadaşların dediği gibi bana da trip gibi gelmedi, su eşimi üzmemek kırmamak için kabul ettim dediğin şey varya bir müddet sonra alışkanlık haline geliyor ve daha çok istemeye başlıyorlar, biz ilk evlendiğimizde eşimin ailesine neredeyse ayda iki defa giderdik bir hafta on gün kalırdık sonda eşim sürekli gidelim demeye başladı bu sonra iki haftaya sonra bir ay sonra inan aylara dündü kalmamız 🤦 bi defa ev yüzünden gidip on ay kalmıştık, bana artık gına geldi patladım sonunda çünkü aynı ilçede oturuyoruz, yakınlar bı kere olsun gidip bir gün kalmadık, ama artık düzene koydum bunu annemle de aynı mahalledeyiz ayda bir giderim bir iki gün kalırım gelirim ha bu arada biz gitmeyi kesince eşimin ailesi bize geldi maalesef dokuz aydır onlar bizde rahat vermediler bana, yani demem o ki alıştırma kuşum onları eşini de , söyle ben yoruluyorum hafta boyunca üstelik hamileyim ve üstün seni çok özlüyorum, benim sana ihtiyacım var ailelere değil falan gidelim ama kalmayalım, şöyle yapalım bir hafta sonu cumartesi annenlere pazar günü de annemlere ziyarete gider akşamları eve geliriz diğer hafta sonu da bize kalır yanı iki haftada bir gitmeye çalışın sonrasında yirmi günde bir falan , inan bunlar en güzel günlerin doğum yaptıktan sonra artık birlikte başbaşa vakit geçirmeniz neredeyse imkansız oluyor, ama yinede sen bilirsin canım gerçekten ben eşimle hiç başa kalamadım birlikte bir yere gitmedik gezmedik dolaşmadık hep içimde kaldı bebek doğunca da artık yapma imkanın da pek olmuyor maalesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar