Kayınvalidesi ile kötü olan var mı benim gibi hamileyken

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluluk tarafından oluşturulan Kayınvalidesi ile kötü olan var mı benim gibi hamileyken başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,972 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalidesi ile kötü olan var mı benim gibi hamileyken
Konbuyu başlatan Mutluluk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutluluk

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben ne yapsam bilmiyorum doktorum içeri almadı diye kayınvalidem bizim yüzümüze bile bakmıyor aynı apartmanda benim bu duruma canım çok sıkılıyor zaten bebeğim le ilgili de sorunlarımız var ne yapsam bilmiyorum bebeğim için yatmam lazım iyi olmam lazım ama en kötü gunlerimde bana yüz çevirdiler 😔
Bende konuşmuyorum gurbetteyim onlar hastalandı ben baktım hastanesi falan ben götürdüm biz düştük hamileyiz iftira yalan dolan Allah’a havale edelim konuşmuyorum

Mutluluk

Kayıtlı Üye
rank
Bende konuşmuyorum gurbetteyim onlar hastalandı ben baktım hastanesi falan ben götürdüm biz düştük hamileyiz iftira yalan dolan Allah’a havale edelim konuşmuyorum
Allah yardımcın olsun canım rabbim bebeğine sağlıkla kavuştursun 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Madem doktor içeri almadı diye laf yapıyor versin parayı ozelle gidin o da yanınıza girsin hayır anlamıyorm içeri girince ne olacak oldu olacak doğuma da yanina girsin
Zaten özel hastaneye gidiyorum canm tedavi ile oldu pandemiden dolayı kalabalık almıyor

Benimde aram kötü hemde hepsiyle şuan düşük tehlikem var ne arayan var ne gelen ben çok memnunum çünkü bize ne Zaman gelse kocamla aram kötü oluyor

Aynen öyle takma
İnşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına eşinle iyi ol da gerisi bosmus onu anladım

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben ne yapsam bilmiyorum doktorum içeri almadı diye kayınvalidem bizim yüzümüze bile bakmıyor aynı apartmanda benim bu duruma canım çok sıkılıyor zaten bebeğim le ilgili de sorunlarımız var ne yapsam bilmiyorum bebeğim için yatmam lazım iyi olmam lazım ama en kötü gunlerimde bana yüz çevirdiler 😔
Ya sen şuanda bebeğinle kendini düşün, kayınvalideni içeri almadılar diye bu senin suçun değil yanı ve onun yaptığı ayıp kocaman kadın senin ona bu tavırları yapman gerekiyor hamilelikten dolayı bünye tuhaf oluyor yani. Takma kaynananı ben konuşmuyorum bile muhatapta olmuyorum küs değiliz ama konuşmuyoruz çünkü ben onlara torun vericem babamın evinden getirmedim ben buraya geldiysem gelip yardım etmeleri lazım aramaları lazım hiç birini yapmıyorlar benim de umrumda değil çünkü ben cahil oluyorum kötü ben oluyorum sonunda umrumda bile değil bak 1 ayım kaldı doğuma gidicem kayanam evime gelipte kızım yardım edeyim şu bu hiç bi şekilde demedi herşeyi kendim yaptım eşimle birlikte, valla insanın kendi ailesi gibisi yok o yüzden sen bunları düşünme çocuğuna eşine bak gerisi gelir zaten merak etme

Mutluluk

Kayıtlı Üye
rank
Ya sen şuanda bebeğinle kendini düşün, kayınvalideni içeri almadılar diye bu senin suçun değil yanı ve onun yaptığı ayıp kocaman kadın senin ona bu tavırları yapman gerekiyor hamilelikten dolayı bünye tuhaf oluyor yani. Takma kaynananı ben konuşmuyorum bile muhatapta olmuyorum küs değiliz ama konuşmuyoruz çünkü ben onlara torun vericem babamın evinden getirmedim ben buraya geldiysem gelip yardım etmeleri lazım aramaları lazım hiç birini yapmıyorlar benim de umrumda değil çünkü ben cahil oluyorum kötü ben oluyorum sonunda umrumda bile değil bak 1 ayım kaldı doğuma gidicem kayanam evime gelipte kızım yardım edeyim şu bu hiç bi şekilde demedi herşeyi kendim yaptım eşimle birlikte, valla insanın kendi ailesi gibisi yok o yüzden sen bunları düşünme çocuğuna eşine bak gerisi gelir zaten merak etme
Allah yardımcın olsun inşallah bebegini sağlıkla alırsın kucağına hayırlı güzel bir bebişin olur inşallah

Hic caninizi skmayin.. bebeginizi ve kendinizi düşünün..Doktor almamis siz degil ki bunu anlamasi gerekiyordu.. bebeginizle ilgili sorunlar varmis gecmis olsun bence dinlenmeli ve bu tarz konulari dusunmeyin.. ben ilk gebeligimde zoe günler yasadim diyorum ki keske kafama takmasaydim.. şimdi hamileyim ve ayni zamanda.k.validem yatalak ona bakiyorum.. bence bebeğinizi kendinizi dusunun ve hamileliğin guzwl yanini yaşayın... Kimseyi de dusunmeyin...🙏💐
Teşekkür ederim rabbim yardımcınız olsun inşallah 🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar