Kaynana sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Kaynana sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,711 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunu
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle adamı sinir ediyorlar kayinbabami öz babam gibi severim çok iyi insan torununu da çok seviyor şimdiden ama kaynanam öyle mi o evde benim üç tane kaynanam var üç elti aynı binada oturuyorlar birisi yaptığıma mükemmel diyorsa diğeri berbat diyor ne yapım ben onların içinde zaten Kürtçe de bilmiyorum Türkçede konuşmuyorlar benim hakkımda mi konuşuyorlar acaba da diye içime suphe düşüyor
Eşin karşı çıkmıyorsa işin kolay evde rahat olurum sen gelirsin arada diye sakın gitme sonra sende 6 ay kalırsın 😱 sezeryanmı olacaksın belkide ağır geçirmezsin loğusalığı herkesın ağır geçmiyormuş

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle adamı sinir ediyorlar kayinbabami öz babam gibi severim çok iyi insan torununu da çok seviyor şimdiden ama kaynanam öyle mi o evde benim üç tane kaynanam var üç elti aynı binada oturuyorlar birisi yaptığıma mükemmel diyorsa diğeri berbat diyor ne yapım ben onların içinde zaten Kürtçe de bilmiyorum Türkçede konuşmuyorlar benim hakkımda mi konuşuyorlar acaba da diye içime suphe düşüyor
Onlar hiç çekilmez o zaman bence sen eşinle konuşup evde rahat edeceğini söyle illa gidelim derse de gidip bir hafta kal evine geç

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar kaynanam bebek doğunca 40i çıkana kadar yanında durmami istiyor ben istemiyorum açıkçası rahat edemem yatamam kalkamam kayinbabam var benim bir evim var isim var haksız mıyım ama kalbini de kırmak istemiyorum nasıl güzel bir şekilde evde kalmam gerektigini evde daha rahat edeceğimi anlatabilirim
Rahat edemesin oz evinde qal bence

Tüm sayfalar yüklendi.