Sorum var Kaynana sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Kaynana sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 642 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunu
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım sadece ben değil oda annesinden bunaldı ya tamam bi yandan hak veriyorum ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar benim kızım kolik ve bunlar eski kafa olduğu için bilmiyolar bir hafta boyunca aynı şeyi 150 kere anlatmaktan dilimde tüy bitti eşim bile geçen artık kızdı sinirlendi aynı şeyi daha kaç kere söyleyelim bu çocuk böyle diye sırf eşimi kırmamak için sabrediyorum valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum onlar alışmış buranın sıcağına biz İstanbul'dan geldiğimiz için alışkın değiliz gerçekten geçen hatta hastanelik oldum serum taktılar dün kızım ateşlendi hala diyor üstünü giydir 😂😂😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merkezi daha serin ama biz köy içinde oturduğumuz için cehennem gibi yanıyor burası.Sende minik kuşu öp benim yerime çopçok🥰💖
Allah yardımcın olsun vallahi canım 🙏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar vallahi ben bu kaynanaları anlamıyorum 😂😂😂geçen komşudayız eşim kaynanam bide komşu aralarında konuşuyolar bende kahve yapıyordum mutfakta geçen size demiştim burası 40 derece çocuk isilik olmuş diye her gün yıkıyorum kaynanam sürekli niye yıkıyorsun diye karışıyordu benim eltimde baya bi pasaklı çocukların ağzını bile silmez yani neyse gidip komşuya diyormuş biri pasaklı suya sokamıyorum diğeri tam tersi çok temiz onuda sudan çıkaramıyorum mutfaktaki deterjanı bitirmiş falan diyormuş bende dedim eşime sabunu süs niyetine mi koyuyorlar oraya valla bu kaynanalara hiç bir şekilde yaranılmaz el kızısın ne yaparsan yap temiz olursun çok temiz derler pis olursun pasaklı derler valla bu gelinlerin Allah yardımcısı olsun 😒😒
Ayy canım ne kadar uzak o kadar iyi aslında yılda bir anca görüyorsun ne güzel boşver konuşsun sen bildiğini yap. Burnunun dibinde olması daha zor emin ol

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar vallahi ben bu kaynanaları anlamıyorum 😂😂😂geçen komşudayız eşim kaynanam bide komşu aralarında konuşuyolar bende kahve yapıyordum mutfakta geçen size demiştim burası 40 derece çocuk isilik olmuş diye her gün yıkıyorum kaynanam sürekli niye yıkıyorsun diye karışıyordu benim eltimde baya bi pasaklı çocukların ağzını bile silmez yani neyse gidip komşuya diyormuş biri pasaklı suya sokamıyorum diğeri tam tersi çok temiz onuda sudan çıkaramıyorum mutfaktaki deterjanı bitirmiş falan diyormuş bende dedim eşime sabunu süs niyetine mi koyuyorlar oraya valla bu kaynanalara hiç bir şekilde yaranılmaz el kızısın ne yaparsan yap temiz olursun çok temiz derler pis olursun pasaklı derler valla bu gelinlerin Allah yardımcısı olsun 😒😒
Amin canım 🤲 özünde iyi insanlar olabilirler ama iş el kızına gelince kendilerinden kötüsü olmaz 😒 ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye boşuna dememişler, bazen şöyle Bi bakıyorum eşim bile beni pek düşünmüyor kayırası gelmiyor ama anne baba öyle mi 🤔☹️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.