Kaynanamın evi var bizde kalıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Kaynanamın evi var bizde kalıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,820 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynanamın evi var bizde kalıyor
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem alt katta evi var eşi ölmüş bir tek oğlu var. Evi olmasına rağmen evlendiğimiz günden beri bizimle kalıyor. Kabul eder miydiniz ..
Eğer bana iyi davranıyorsa ederdim yalnızlık kötü bir şey bizde Allah nasip ederse kaynana olacağız biraz empati yapmaliyiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç defa söyledim annen gitsin artık evine diyorum. Sen benim sol yanımdan annem sağ yanım bırakamam diyor o zman beni birakicaksin diyorum seni asla bırakmam diyor kafayı yicem.. kocamı çok seviyorum napicam

Kaç defa söyledim anne
Eğer bana iyi davranıyorsa ederdim yalnızlık kötü bir şey bizde Allah nasip ederse kaynana olacağız biraz empati yapmaliyiz

n gitsin artık evine diyorum. Sen benim sol yanımdan annem sağ yanım bırakamam diyor o zman beni birakicaksin diyorum seni asla bırakmam diyor kafayı yicem.. kocamı çok seviyorum napicam

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Kaç defa söyledim anne

Benim eşimde bir evin bir oğlu bnm kaynanamin kocası da var ama 8.yildir evliyim her yıl 3 4 ay kalır yapacak birsey yok onlarda oğlumuzun evi diyor kalıyor rahat ediyor anlayış güzel bir şey hasta olunca çok baktım anlaşamıyoruz oldu bitti ama o da onun ailesi ölümlü dünya idare edecez eşimiz in hatırı için sonuçta o da benim aileme karşı iyi.

gitsin artık evine diyorum. Sen benim sol yanımdan annem sağ yanım bırakamam diyor o zman beni birakicaksin diyorum seni asla bırakmam diyor kafayı yicem.. kocamı çok seviyorum napicam

Beraber yasamak zor evet ama bu sekilde cikisaram bosanmakla tehdit ederek kavgayla eşine yansitma bu cok yanlis ve saygisizca simdi sana duskun gibi gorunsede bugun annesine bunlari yapan yarin sana ne yapmaz esinin annesine sahip cikmasi guzel kim silebilirki annesini bunu istemek cok yanlis anne sonucta günah ilerde sende kaynana olucaksin oyle deme yani biraz bak ilgilen birden kavgayla degilse esine artik annen evinde kalsa sadece yemeklere gelse yada biraz artik basbasa kalalim romantik yemek yemek istiyorum de guzel gecelikler giy ben odada degil evde bu sekilde gezmek istiyorum diye tatli bir dille yavaş yavaş bunu eşine işlemelisin aniden çıkışmank kavga etmek onu annesine daha cok baglar anneni cok seviyorhm saygi duyuyorum asla vazgecme birakma anneni ama bizde kari kocayiz işte ben seninle bu şekilde olmak istiyorum falan diye konusarak hallet onunda annesine git demesi cok zor esine sor annene asagida kal diyrmiyosan sözü geçen birinden rica edelim o desin de kardesi ablasi varsa onlar desin kaynana asagi insin sadece yemege gelsin benim kaynanam calisiyoken hep yemekleri ben yapardim kaynanam kayinbabam gorumcelerim gelir bizde yer giderlerdi bizde alt üst oturuyoruz simdi isten cikti esimden rica ettim oda tamam dedi artik ayri yapiyoruz ama ben yine cok pisirip veriyorum onlarada rahat edemiyorum :) sabır ve zamanla hersey istedigin gibi olur kavga bosanmak çözüm değil inan cok kiside var bu sorun :)
Helal olsun sana çok haklısın

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anladım annenle bi konuş o eşinle konuşsun faydası olur belki
Benim kendi annem böyle seylere asla karışmaz. Sadece tatlı dille gençleri yanlız bıraksan iyi olur bak benim kendi gelinim rahatsiz olmasın diye evine gitmiyorum dedi. Benim kaynanam da neden orası senin oğlunun evi gidiceksin ben oglumu bırakmam değil ağladı.

Canım 3 yıldır dibinden ayrilmiyor eşinle konuşurken herşeye araya giriyor biz daha 2 günlük evliydik bı koltukta o uzanıyordu diğerinde ben diğerinde eşim gözlerini dikip bize bakıyordu. Ben asla böyle olmam gelinimle oğlum rahat etsin ben evlerine dair gitmem. İnan ben arsız yüzsüz olmam ne demek gelinimle oğlum konuşurken aralarına girmek..

Canım 3 yıldır dibinden ayrilmiyor eşinle konuşurken herşeye araya giriyor biz daha 2 günlük evliydik bı koltukta o uzanıyordu diğerinde ben diğerinde eşim gözlerini dikip bize bakıyordu. Ben asla böyle olmam gelinimle oğlum rahat etsin ben evlerine dair gitmem. İnan ben arsız yüzsüz olmam ne demek gelinimle oğlum konuşurken aralarına girmek..
Gören de sanacak dünyanın diğer ucuna gidiyor
😂😂 Alt tarafı bı alt katta oturuyor.

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Benim kendi annem böyle seylere asla karışmaz. Sadece tatlı dille gençleri yanlız bıraksan iyi olur bak benim kendi gelinim rahatsiz olmasın diye evine gitmiyorum dedi. Benim kaynanam da neden orası senin oğlunun evi gidiceksin ben oglumu bırakmam değil ağladı.

😂😂 Alt tarafı bı alt katta oturuyor.
Aman nedir ya bırakmam da bırakmam insanı bezdirirler valla. Az çok anlıyorum onuda eşi vefat etmiş bi tek oğlu var ondan bu kadar duygusal. Ama uzağınızda da değil ki alt katta oturuyor zaten fazla duygu sömürüsü yapıyor bence. Ama bu gidişle ömrü boyunca sizde kalacak kadının gitmeye niyeti yok. Eşinin de konuşacağı yok zaten. Kabullenip kendinede eziyet etme üzme kendini canım. Yapacak bişey yok.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar