Kaynanamın evi var bizde kalıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Kaynanamın evi var bizde kalıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,824 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynanamın evi var bizde kalıyor
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem alt katta evi var eşi ölmüş bir tek oğlu var. Evi olmasına rağmen evlendiğimiz günden beri bizimle kalıyor. Kabul eder miydiniz ..
Valla benim eşimde tek erkek kayınvalidem kirada kalıyor çünkü en başında öyle konuştuk ama bir hastalik felan olsa o zaman başımızın üstünde yeri var

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Benimki aşırı annesine düşkün. Gece biz yatarken annesi odadan seslenir süt getir meyve getir oda benim yanımdan kalkar goturur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim bana sarılır. Gidin odanıza napiyorsaniz yapın der herşeye karışır ben eşime kaç para aldın demeden o sarar fatura neden bu kadar geldi diyor sanki o ödüyor sinir oluyorum

Evi olmasa tamam diycem evide var seslense duyarız alt kattan
Anamın evine gitsem kocam uzulucek. Hemde kaç defa dedim evin var git diye ben oğlumu bırakamam diyor
Oğlunu nereye bırakıyor sanki madem öyle Evlendirmeseydin o zaman

Kayınvalidem alt katta evi var eşi ölmüş bir tek oğlu var. Evi olmasına rağmen evlendiğimiz günden beri bizimle kalıyor. Kabul eder miydiniz ..
Ilk günden kabul etmeseydin keşke

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Benim kocam o kadar düşkün ki asla bırakmam diyor.cocugumun odasını ona yaptı. Baza aldı yerleştirdi. Siz olsanız napardiniz
Bunun düşkünlükle bi alakası yok bence takıntı sadece.. herkesin annesi war.. kadının ewi war bi alt katta.. düşüncesiz erkeklerden böyle nefret ediyorum kusura bakma

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Salaklık yaptım işte. Gitsin evinde kalsın daha huzurlu olurum valla
Canım tek bir yol var bir yerlere gitmen lazım ailene git kal o ne zaman annesini gönderdiyse o zaman git evine. Eşini seviyorsun ama bunu yapman lazım kaynanadan o şekilde kurtula bilirsin. Sürekli burnunun dibinde insanda huzur kalmaz tabiki

Canım tek bir yol var bir yerlere gitmen lazım ailene git kal o ne zaman annesini gönderdiyse o zaman git evine. Eşini seviyorsun ama bunu yapman lazım kaynanadan o şekilde kurtula bilirsin. Sürekli burnunun dibinde insanda huzur kalmaz tabiki
Ha bide kaynanan yüzsüz sanki evine git demişsin ya o da gitmemiş ben olsam 1 dakka bile durmazdım. Valla yüzsüz arsız insanlar sıkıntılı ya insanı takmazlar hiç işin biraz zor göndermen ama pes etme

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bunun düşkünlükle bi alakası yok bence takıntı sadece.. herkesin annesi war.. kadının ewi war bi alt katta.. düşüncesiz erkeklerden böyle nefret ediyorum kusura bakma
Bende öyle

Ha bide kaynanan yüzsüz sanki evine git demişsin ya o da gitmemiş ben olsam 1 dakka bile durmazdım. Valla yüzsüz arsız insanlar sıkıntılı ya insanı takmazlar hiç işin biraz zor göndermen ama pes etme
O kadar yüzsüz ki anlatamam. Benim kendi annem bile tatlı dille gençleri yalnız bırakmak lazım dediği halde gitmiyor

O kadar yüzsüz ki anlatamam. Benim kendi annem bile tatlı dille gençleri yalnız bırakmak lazım dediği halde gitmiyor

Son düzenleme:

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle

Işin çok zor o zaman öyleleri kene gibi yapışır insana.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar