Kaynanamın evi var bizde kalıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Kaynanamın evi var bizde kalıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,823 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynanamın evi var bizde kalıyor
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
İnan kalmiyor o kadar benimsemiş ki herşeyi benim evimdeki herşeye bizim tencere bizim televizyon diye cevap veriyor ama aşağı ev benim diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli bendee hele kışın asla evine gitmiyor. Yazın aşağı evine gider havalandirir 1 saat sonra yine gelir. Misafir gelicegi zaman onu gormeye bana gelirler

Sürekli bendee hele kışın asla evine gitmiyor. Yazın aşağı evine gider havalandirir 1 saat sonra yine gelir. Misafir gelicegi zaman onu gormeye bana gelirler

Allah sabır versin ne diyim bişey desen olmuyor

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim sene karismiyosa kalsa nolurki? Belki eşinin ölmune hala kabulanmamis ola bilir
Eşi öleli 27 yıl olmuş. Aile binası evinde kalsa bizim huzurumuzu bozmasa daha iyi olmaz mı ben evliliğimin tadını bilemedim. Ya oğlundan kopsun demiyorum ki yine gelsin çayını çorbasını içsin gitsin biz gidelim yemek yaparım ben ona. Ama olmuyor evin içinde 1 kadın yetiyor 2. Si zor geliyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım biz evlendiğimiz ilk günden beri benimle ben eşime diyorum gitsin ben yemek yapar götürürüm işi olduğu zaman inerim neymiş annesini birakamazmis birşey olurmuş zaten oksurse asagidayiz ama bırakmıyor napicam bilmiyorum. Bazen vicdan yapıyorum ama olucak iş değil hicc rahat edemiyorum
Ay bu erkekler anaları ölünce eşleriyle kalacaklar bunu anlamıyorlar tabi Allah bilir kimin önce öleceğini de bende de var benzer şeyler. Ben açık açık soyluyorum herkesin özeli tüzeli var diye bazen engelliyor gelmesini

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Eşi öleli 27 yıl olmuş. Aile binası evinde kalsa bizim huzurumuzu bozmasa daha iyi olmaz mı ben evliliğimin tadını bilemedim. Ya oğlundan kopsun demiyorum ki yine gelsin çayını çorbasını içsin gitsin biz gidelim yemek yaparım ben ona. Ama olmuyor evin içinde 1 kadın yetiyor 2. Si zor geliyor
Ohaaa 27 yilmi🙄 o zaman neden kendi evjnde kalmiyo

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay bu erkekler anaları ölünce eşleriyle kalacaklar bunu anlamıyorlar tabi Allah bilir kimin önce öleceğini de bende de var benzer şeyler. Ben açık açık soyluyorum herkesin özeli tüzeli var diye bazen engelliyor gelmesini
Bende söylüyorum ama hiç oralı olmuyor ikiside . Benimki anasına aşırı düşkün beni bırak o zmaan diyorum asla diyor. Ben anneni istemiyorum dedim kaç defa evi olmasa başım gözüm üstüne ama evi var

Ohaaa 27 yilmi🙄 o zaman neden kendi evjnde kalmiyo
Oğlunu birakamazmis. Ağlıyor sizliyor.

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Neyden korkucakki kocası oleli 27 yıl olmuş. Yok sürekli bizde bir koltuğa kaynanam bir koltuğa ben bir koltuğa kocam uzanıyoruz utanması yok
Ben sandım yeni ölmüş.. 27 yıldır we sizde.. walla bazı insanlar yüktür yük olmak için de elinden qelen yapıyor yazık.. üzüldüm sana ama ne yap et eşini ikna et sizin de bir özel alanınız olsun sonuçta imkanı war ewi war..

Tüm sayfalar yüklendi.